Երիտասարդական նախագծերի մրցույթ
ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնից տեղեկացնում են, որ Խարկովի Սիմյոն Կուզնեցի անվան ազգային տնտեսագիտական համալսարանը հրավիրում է մեր բուհի ուսանողներին մասնակցելու գովազդային և PR-նախագծերի «Ոսկե կողմնացույց» 9-րդ միջազգային ուսանողական մրցույթին: Մրցույթի թեման է «Երիտասարդական նախագծեր. նախաձեռնություններ, իրադարձություններ, կազմակերպություններ և գործարարություն»: Մեկնարկում է 2014 թվականի նոյեմբերի 10-ին, իսկ եզրափակումը կկայանա 2015 թվականի ապրիլի 22-24-ը Խարկովում:
Մասնակցությունն անվճար է, հայտերն ընդունվում են gc@hneu.edu.ua էլեկտրոնային փոստով, մինչև սույն թվականի նոյեմբերի 25-ը:

Конкурс молодежных проектов
Из центра карьеры и маркетинга АГЭУ сообщают, что Харьковский национальный экономический университет имени Семена Кузнеца приглашает студентов нашего вуза участвовать в рекламном и PR-проектном 9-ом международном студенческом конкурсе «Золотой компас». Тема конкурса «Молодежные проекты: инициативы, события, организации и бизнес». Начало конкурса 10-ого ноября 2014 года, а конец 22-24 апреля 2015 года в Харькове.
Участие бесплатно, заявки принимаются по электронной почте:gc@hneu.edu.ua до 25-го ноября сего года.