Սեմինար՝ «Ամբերդում»
Վաղը՝ սեպտեմբերի 23-ին , ժամը 14:30-ին, ՀՊՏՀ «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի կոնֆերանսների դահլիճում (թիվ 5-րդ մասնաշենքի 10-րդ հարկ) տեղի կունենա «ՀՀ տնտեսական աճի միտումները մաքսային միությանն անդամակցելու պայմաններում» խորագրով գիտական սեմինար: Այն կազմակերպվում է «ՀՀ տնտեսության ոլորտային զարգացման և հարկաբյուջետային քաղաքականության հիմնախնդիրները մաքսային միության անդամակցության պայմաններում» հետազոտական թեմայի շրջանակներում:
Բանախոսն է ՀՊՏՀ միկրոէկոնոմիկայի և ձեռնարկատիրական գործունեության կազմակերպման ամբիոնի վարիչ, տ.գ.դ., պրոֆեսոր Միքայել Մելքումյանը:

Семинар в «Амберд»-е
Завтра  23-го  сентября  в  14.30  в  зале  конференций  исследовательского  центра  «Амберд»  АГЭУ (10-ый  этаж  5-го  корпуса) состоится  научный  семинар  под  названием  «Тенденции  экономического  роста  РА  в  условиях  участия  в  таможенном  союзе». Он  организуется  в  рамках  исследовательской  темы  «Проблемы  отраслевого  развития  экономики  РА  и  бюджетно-налоговой  политики  в  условиях  участия  в  таможенном  союзе».
Лектор:  заведующий  кафедрой  микроэкономики  и  организации  предпринимательской  деятельности  АГЭУ, д.э.н., профессор  Микаел  Мелкумян.