Դիտումների քանակ՝ 439
«Ֆիլիպ Մորրիս Արմենիա»  ընկերությունը ավարտական կուրսերի ակտիվ ուսանողներին, ովքեր ցանկանում են աշխատանքային փորձ ձեռք բերել միջազգային առաջատար ընկերությունում,  հրավիրում է մասնակցելու  «Aspire»  ծրագրին: Ընկերության ներկայացուցիչների հետ  ապրիլի 17-ին, ժամը 15.00-ին, ՀՊՏՀ-ում տեղի կունենա հանդիպում, որի ընթացքում մանրամասն կներկայացվի ծրագիրը (հարցերի դեպքում  դիմել ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոն):
Ուսանողներն, ովքեր ցանկանում են մասնակցել ծրագրին,  պետք է մինչև սույն թվականի մայիսի 15-ը ուղարկեն իրենց ինքնակենսագրությունն (CV ) ու ուղեկցող նամակը (cover letter) pma.intern@pmi.com  էլ. հասցեով կամ  jobfinder.am  կայքով: Մանրամասների համար կարող եք զանգահարել  նշված հեռախոսահամարով՝ 077 229 119 :

Представление программы
Компания  «Филип  Морис  Армения» приглашает  активных  студентов  выпускных  курсов, которые  желают  приобрести  опыт  работы  в  международной    ведущей  компании,  участвовать  в  программе  «Aspire».  17-го  апреля  в  15.00  в  АГЭУ  состоится  встреча  с  представителями  компании, во  время  которой    подробно  будет  представлена  программа (с  вопросами  обращаться  в  Центр  карьеры  и  маркетинга).
Студенты, желающие  участвовать  в  программе,  должны  до  15-го  мая  сего  года  выслать  свои  резюме  (CV) и сопроводительное  письмо  (cover letter)на  эл.  адрес  pma.intern@pmi.com  или  на  сайт jobfinder.am.  Для  подробностей  можете  звонить  по  указанному  номеру  тел.: 077 229 119.