Հանրապետական գիտաժողովի հրավեր
Գորիսի պետական համալսարանի ուսանողական գիտական ընկերությունը ԳՊՀ-ի հիմնադրման 50-ամյակին նվիրված հոբելյանական միջոցառումների շրջանակներում 2017 թվականի հոկտեմբերի 5-6-ը կազմակերպում է հանրապետական գիտաժողով:
Գիտաժողովը կանցկացվի հետևյալ ուղղություններով`
• Հասարակագիտական և հումանիտար մասնագիտություններ
• Բնագիտական մասնագիտություններ
• Տնտեսագիտական մասնագիտություններ
Գիտաժողովին կարող են մասնակցել բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ուսանողներ, ինչպես նաև ասպիրանտներ և հայցորդներ: Մասնակցության հայտերի ներկայացման վերջնաժամկետն է 2017 թվականի սեպտեմբերի 15-ը :
Հավելյալ տեղեկատվության համար կարող եք դիմել ՀՊՏՀ գիտության և ասպիրանտուրայի բաժին /կենտրոնական մասնաշենք, 320 սենյակ, հեռ. 010-593-426/, որտեղից տրամադրել են հայտարարությունը, կամ այցելել  www. gorsu.am   կայք:

Приглашение на республиканскую научную конференцию
Научное студенческое общество Горисского государственного университета в рамках мероприятий, приуроченных к 50-летию со дня учреждения ГГУ 5-6 октября организует республиканскую научную конференцию.
В научной конференции могут принять участие студенты бакалавриата и магистратуры, а также аспиранты и соискатели. Крайний срок подачи документов – 15 сентября 2017 года.
Для дополнителной информации обратитесь в отдел науки и аспирантуры АГЭУ /центральный корпус, аудитория 320, тел. 010-593-426/ или посетите веб-сайт www. gorsu.am.