Ուսումնական բաժինը կազմակերպում է դասընթացներ
ՀՊՏՀ ուսումնական բաժինը վերապատրաստման և լրացուցիչ կրթության ծրագրերի շրջանակներում կազմակերպում է «Օտար լեզու» (անգլերեն), «Մարքեթինգ» (թրեյնինգների շարք), «Համակարգչային ուսուցում» (Excel) ծրագրերով վերապատրաստման դասընթացներ՝ նախատեսված ՀՊՏՀ պրոֆեսորադասախոսական կազմի ներկայացուցիչների և վարչական մասի աշխատակիցների համար: Դասընթացները լինելու են համապատասխանաբար 3-6 ամիս, շաբաթական 3 անգամ, 80 րոպե տևողությամբ: Օտար լեզվի և մարքեթինգի դասընթացները կազմակերպվում են վճարովի հիմունքներով:
Այս մասին հայտնում են ուսումնական բաժնից և ավելացնում, որ մինչև սույն թվականի հոկտեմբերի 7-ն անհրաժեշտ է ուսումնական բաժին ներկայացնել դասընթացներին մասնակցել ցանկացողների մասին տեղեկատվություն (անգլերենի դասընթացի դեպքում խնդրում ենք նշել լեզվի իմացության մակարդակը): Տեղեկատվությունը կարող եք ներկայացնել թղթային տարբերակով կամ ուղարկել edu@asue.am էլեկտրոնային փոստի հասցեով: Մանրամասն տեղեկատվության համար կարող եք զանգահարել 4-72 ներքին հեռախոսահամարով:

Учебый отдел организует курсы
Учебный отдел АГЭУ в рамках программ переподготовки и дополнительного образования организует курсы переподготовки по программам «Иностранный язык» (английский), «Маркетинг» (серия трейнингов), «Компьютерное обучение» (Excel), предназначенные для представителей профессорско-преподавательского состава и сотрудников административного отдела.
Курсы продлятся соответствено 3-6 месяцев, 3 раза в неделю, продолжительностью 80 минут. Курсы иностранного языка и маркетинга организуются на платной основе. Об этом сообщает учебный отдел и добаваляет, что до 7 октября сего года необходимо представить в учебный отдел информацию о желающих участвовать в курсах (в случае курса английского языка просим отметить уровень знания языка). Информацию можете предоставить на бумажном ностителе или отправить письмо на адрес электронной почты edu@asue.am. Для более подробной информации можете позвонить по внутреннему номеру 4-72.