ՀՊՏՀ-ն սկսում է վերապատրաստման դասընթաց՝ աշխատակազմի կառավարման հարցերով զբաղվող մասնագետների համար
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է «Աշխատակազմի կառավարման հարցերով զբաղվող մասնագետների վերապատրաստում» թեմայով դասընթացի մասին: Այս մասին հայտնում են ՀՊՏՀ շարունակական կրթության և վերապատրաստումների բաժնից՝ ներկայացնելով դասընթացի մանրամասները, որոնց կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
Դասընթացը կմեկնարկի հոկտեմբերի 22-ից, կվարի աշխատանքային օրենսդրության մասնագետ, տնտեսագիտության թեկնածու, իրավագետ Թադևոս Ավետիսյանը: 24 հանդիպումից բաղկացած դասընթացը նախատեսված է անձնակազմի կառավարման մասնագետների, հաշվապահների, իրավաբանների համար:

АГЭУ объявляет о начале курсов "Переподготовка специалистов, занимающихся вопросами управления персоналом"
Армянский государственный экономический университет объявляет о курсах на тему: "Переподготовка специалистов, занимающихся вопросами управления персоналом". Об этом сообщают из отдела непрерывного образования и карьеры АГЭУ, представляя подробности.
Занятия начнутся 22-го октября, вести зантия будет кандидат экономических наук, правовед, специалист трудового законодательства Тадевос Аветисян. Курс, состоящий из 24 встреч предназначен для специалистов управления персоналом, бухгалтеров, юристов.