ՀՊՏՀ-ում մեկնարկում են ամբիոնային գիտահետազոտական աշխատանքների գիտական սեմինարները
Տնտեսագիտական համալսարանի ամբիոնների 2019-2020 թթ գիտահետազոտական աշխատանքների թեմաները հաստատվել են, իսկ այսօրվանից սկսվում են գիտական սեմինարները:
Այսօր ժամը 14.00-ին, ՀՊՏՀ նիստերի դահլիճում տեղի կունենա մակրոէկոնոմիկայի ամբիոնի գիտական սեմինարը՝ «ՀՀ մակրոտնտեսական վիճակի վրա արտաքին տնտեսական շոկերի ազդեցության գնահատումը» խորագրով՝ ՀՀ ԿԳՄՍՆ Գիտության կոմիտեի ծրագրի թեմայի շրջանակներում:
Գիտահետազոտական աշխատանքների կազմակերպման բաժինը տրամադրել է գիտահետազոտական աշխատանքների թեմաների և գիտական սեմինարների ցանկը, որին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
Հանդիպմանը հրավիրվում են թեմայով հետաքրքրված ՀՊՏՀ պրոֆեսորադասախոսական կազմի ներկայացուցիչները և ուսանողները:

В АГЭУ начинаются научные семинары научно-исследовательских работ кафедр
Утверждены темы научно-исследовательских работ кафедр экономического университета 2019-2020 гг., а с сегодняшнего дня начинаются научные семинары.
Сегодня в 14:00 в зале заседаний АГЭУ состоится научный семинар кафедры макроэкономика на тему: "Оценка влияния внешних экономических шоков на макроэкономическое состояние РА", в рамках программы Комитета науки МОНКС РА.
Отдел организации научно-исследовательских работ представил темы научно-исследовательских работ и список научных семинаров, с которыми можно ознакомиться здесь.
На встречу приглашаются все интересующиеся, представители профессорско-преподавательского состава и студенты.