ՀՊՏՀ ուսանողները կարող են 1 կիսամյակ սովորել Լեհաստանում
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Կրակովի տնտեսագիտական համալսարանի (Լեհաստան) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ուսանողներին հնարավորություն կտրվի 2018-2019 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակն անցկացնել վերոնշյալ բուհում:
Ծրագրով հետաքրքրված ուսանողները պետք է մինչև հոկտեմբերի 24-ը ներառյալ արտաքին կապերի բաժնի asue.erasmus@gmail.com էլ-փոստին ուղարկեն՝
6. բակալավրիատի դիպլոմի միջուկի լուսապատճենը կամ վերջնական ՄՈԳ-ի մասին տեղեկատվություն՝ հաստատված ֆակուլտետի դեկանի կողմից:
Լեհաստանի երկարաժամկետ (D տեսակի) մուտքի արտոնագրի տրամադրման համար պատասխանատու դեսպանատունը գտնվում է Երևանում:

Студенты АГЭУ могут в течение одного семестра обучаться в Польше
Согласно договору, заключенному в рамках программы «Эразмус +» между Армянским государственным экономическим университетом и Краковским технологическим университетом (Польша), студентам Армянского государственного экономического университета представиться возможность провести второй семестр 2018-2019 учебного года в вышеуказанном вузе: К участию в программе приглашаются студенты, которые:
Студенты, заинтересованные в обучении за границей, должны до 24 октября включительно направить на эл. почту отдела внешних связей asue.erasmus@gmail.com: