Անգլերենի քննություն՝ «Էրազմուս+» ծրագրով հետաքրքրված ուսանողների համար
Հարգելի՛ ուսանողներ, ՀՊՏՀ արտաքին կապերի դեպարտամենտի միջազգային կապերի բաժնից հայտնում են, որ «Էրազմուս+» ծրագրով հետաքրքրված այն ուսանողները, ովքեր չունեն անգլերենի իմացությունը հավաստող փաստաթուղթ, հնարավորություն ունեն մասնակցելու ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժնի կողմից կազմակերպվող քննությանը, որը տեղի կունենա հետևյալ ժամանակացույցով.
• Հոկտեմբերի 8-ին, ժամը 14:20-ին
• Հոկտեմբերի 9-ին, ժամը 14:20-ին
• Հոկտեմբերի 10-ին, ժամը 14:20-ին
• Հոկտեմբերի 11-ին, ժամը 14:20-ին:
Քննությանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել՝ հետևյալ հղումով:
Քննությանը կհրավիրվեն միայն գրանցված ուսանողները: Գրանցման վերջնաժամկետը՝ հոկտեմբերի 1-ը ներառյալ:
Քննությանը պետք է ներկայանալ անձը հաստատող փաստաթղթով: Քննությունը անցկացվելու է գրադարանի մասնաշենքի 2-րդ հարկում, 23 լսարանում (Մուշեղ Ադոնցի անվան գիտական ընթերցասրահի դիմաց):
Ուսանողները քննությանը ներկայանալու օրվա մասին տեղեկություն կստանան էլ-փոստի միջոցով (ըստ գրանցման հերթականության):
Հիշեցնենք, որ ուսանողները անգլերենի քննություն կարող են հանձնել ուսումնական տարվա ընթացքում միայն մեկ անգամ, ուստի նրանք, ովքեր կհանձնեն անգլերենի քննություն, այլևս չեն կարողանա մասնակցել ընթացիկ ուսումնական տարում կազմակերպվող այլ քննությունների:

Экзамены по английскому программы "Эразмус +" для студентов АГЭУ
Уважаемые студенты из отдела международных связей департамента внешних связей АГЭУ сообщают, что те студенты, которые заинтересованы программой "Эразмус+" и у которых нет документa, удостоверяющего знание английского языка, имеют возможность принять участие в экзаменах, организованных отделом международных связей, которые будут организованы по следующему графику:
• 8-го октября в 14:20
• 9-го октября в 14:20
• 10-го октября в 14:20
• 11-го октября в 14:20
Для участия в экзамене необходимо зарегистрироваться по следующей ссылке.
На экзамен будут приглашены, только зарегистрировавшиеся студеты. Последний срок регистрации 1-ое октября включительно. На экзамен необходимо явиться с документом, удостоверяющим личность. Экзамен будет организован в корпусе библиотеки в аудитории 23 на 2-м этаже. Студенты заранее получат информацию о том, в какой день будут участвовать в экзамене.
Напомним, что студенты могут сдать экзамен на знание английского языка один раз за учебный год, таким образом не смогут принять участия в других экзаменах, организованных на протяжении года. Вопросы можно отправить на электронную почту отдела международных связей asue.erasmus@gmail.com.