Ինչպես ստանալ «ՀԻՐՇՄԱՆ» կրթաթոշակ. տեղեկատվական հանդիպում
ՀՊՏՀ Change Lab-ը և «ԿԱԶԱ» շվեյցարական մարդասիրական հիմնադրամը հրավիրում են ՀՊՏՀ և ՀՊՏՀ Գյումրու մասնաճյուղի ուսանողներին (2-րդ կուրսից սկսած) մասնակցելու տեղեկատվական առցանց հանդիպման, որտեղ կներկայացվի՝ ինչպես օգտվել «ՀԻՐՇՄԱՆ» կրթաթոշակային ծրագրից:
Այսպիսով, մայիսի 3-ին, ժամը 19։00-ին ՀՊՏՀ ֆեյսբուքյան էջի ուղիղ եթերում կներկայացվեն դիմումների ընդունման կարգն ու այլ մանրամասներ: «ՀԻՐՇՄԱՆ» կրթաթոշակային ծրագրի դիմումի փաթեթին ծանոթանալու համար անցեք այս հղումով:
Հարցերի դեպքում կարող եք գրել ՀՊՏՀ Change Lab-ի ֆեյսբուքյան էջին:
Հիշեցնենք, որ ՀՊՏՀ Change Lab -ի և «ԿԱԶԱ» հիմնադրամի համագործակցության շրջանակում ՀՊՏՀ ուսանողներ Ռուզաննա Զադոյանը, Հակոբ Գրիգորյանը, Իռեն Թալալյանը և Մերի Մաթևոսյանը մասնակցել են «Հիրշման» ծրագրին և արժանացել կրթաթոշակի (մեկ տարի ժամկետով)։

Как получить стипендию фонда “Хиршман”: информационная встреча
Change Lab АГЭУ и швейцарский гуманитарный фонд “КАЗА” приглашают студентов АГЭУ и филиала АГЭУ в Гюмри (2-ой курс и выше) принять участие в информационной онлайн встрече, на которой будут представлены возможности стипендиальной программы “Хиршман”.
3 мая в 19:00 в прямом эфире на странице АГЭУ в социальной сети ФЕЙСБУК будет представлен порядок подачи заявки и другие подробности.
Ознакомиться с пакетом заявки стипендиальной программы “Хиршман” можно, перейдя по ссылке.
В случае вопросов можете отправить сообщение на страницу Change Lab АГЭУ в социальной сети ФЕЙСБУК.
Напомним, что в рамках сотрудничества между Change Lab АГЭУ и фондом “КАЗА” студенты АГЭУ Рузанна Задоян, Акоб Григорян, Ирен Талалян и Мери Матевосян принимали участие в программе “Хиршман” и получили стипендии сроком на один год.