Տեղեկատվական հանդիպում՝ «Էրազմուս +» ծրագրի շրջանակներում
Արտաքին կապերի բաժնից հայտնում են, որ սեպտեմբերի 11-ին, ժամը 14:05-ին ՀՊՏՀ-ի միջազգային ծրագրերի կենտրոնում (ֆինանսական ֆակուլտետի 1-ին հարկ, մուտքը՝ դարպասի կողմից) «Էրազմուս +» ծրագրի շրջանակներում տեղի կունենա ներբուհական տեղեկատվական հանդիպում, որի ընթացքում ծրագրով հետաքրքրված ուսանողներին կներկայացվեն ծրագրին դիմելու կարգը, ֆինանսավորման հետ կապված հարցերը, ՀՊՏՀ գործընկեր համալսարանների վերաբերյալ տեղեկատվություն և այլ մանրամասներ: Ելույթ կունենան նաև այն ուսանողները, ովքեր վերջերս են վերադարձել ՀՊՏՀ գործընկեր եվրոպական բուհերից:
Ծրագրով հետաքրքրված ուսանողները հրավիրվում են մասնակցելու տեղեկատվական հանդիպմանը: Հանդիպումները շարունակական են, հետագա հանդիպումների վերաբերյալ կտրվի լրացուցիչ տեղեկատվություն: Հարցերի դեպքում կարող եք դիմել ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժին՝ asue.erasmus@gmail.com էլ-փոստի միջոցով:

Информационная встреча по программе Эразмус +
Отдел внешних связей сообщает, что 11 сентября в 14:05, в центре международных программ АГЭУ (первый этаж финансового факультета, вход со стороны ворот) состоится внутривузовская информационная встреча по программе «Эразмус +», в ходе которого, будут представлены: порядок обращения в программу, вопросы, связанные с финансированием, информацию об университетах-партнерах АГЭУ и пр. подробности. Выступят студенты, которые недавно вернулись из европейских партнеров-вузов.
Встречи будут непрерывными, будет предоставлена дополнительная информация о дальнейших встречах. При возникновении вопросов обратитесь в отдел внешних связей АГЭУ по эл. почте: asue.erasmus@gmail.com.