«Հռետորական արվեստ» թեմայով առցանց վեբինարի հրավեր
ՀՊՏՀ շարունակական կրթության և վերապատրաստումների բաժինը տեղեկացնում է «Հռետորական արվեստ» թեմայով առցանց վեբինարի մասնակցության հնարավորության մասին: Վեբինարը վարելու է «Բիզնես-կրթություն» կենտրոնի ղեկավար, «Երիտասարդություն և ձեռներեցություն» միջազգային ծրագրի և ձեռներեցության զարգացման այլ ծրագրերի համակարգող, տնտեսագիտության թեկնածու, դոցենտ Իրինա Տրուսևիչը:
Վեբինարի ընթացքում հնարավորություն կընձեռվի յուրացնելու հռետորական արվեստի հմտությունները, ծանոթանալու խոսքի կատարելագործման հիմնական գործիքներին, գործնականում կիրառելու արդյունավետ հաղորդակցման մեթոդները, ազատվելու սթրեսից և հաղթահարելու հաղորդակցման խոչընդոտները:
Դասընթացն անցկացվելու է նոյեմբերի 24-ին, 26-ին, դեկտեմբերի 1-ին և դեկտեմբերի 8-ին, Երևանի ժամանակով ժ. 20:00-ին: Դասընթացի ծրագրին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղմամբ:

Приглашение на участие в вебинаре «Ораторское мастерство»
Отдел непрерывного образования и переподготовок АГЭУ сообщает о возможности участия в вебинаре “Ораторское мастерство”. Вебинар будет проведен руководителем Центра бизнес-образования, координатором международной программы "Молодежь и предпринимательство", кандидатом экономических наук, доцентом Ириной Трусевич.
В ходе вебинара участники получат возможность прокачать навыки ораторского мастерства, познакомятся с основными инструментами развития речи, попрактикуются в использовании методов эффективной коммуникации, научатся избавляться от стресса и преодолевать коммуникативные барьеры.
Занятия будут проводиться 24-го и 26-го ноября, 1-го и 8-го декабря в 20.00 по местному времени (Ереван). С программой вебинара-тренинга можете ознакомиться по ссылке.