Համատեղ ամառային դպրոցի հրավեր
Challenges for Emerging Economy II Տնտեսագիտության տեսության երկրորդ միջազգային ամառային դպրոցը Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի, «Տնտեսագիտության բարձրագույն դպրոց» ազգային հետազոտական համալսարանի Տնտեսագիտության ֆակուլտետի և Լյուքսեմբուրգի համալսարանի տնտեսագիտության և իրավունքի համատեղ նախագիծն է:
Մասնակցության են հրավիրվում բակալավրի 2-րդ և բարձր կուրսերի, ինչպես նաև մագիստրատուրայի ուսանողները, ասպիրանտները և շրջանավարտները: Մասնակցությունն անվճար է: Աշխատանքային լեզուներն են ռուսերենը/անգլերենը: Մասնակցությունն անվճար է, գրանցումը նախապես: Մասնակիցներին կտրվեն հավաստագրեր:
Դպրոցը կկազմակերպվի հուլիսի 15-19-ը ՀՀ, ք.Երևան, Նալբանդյան 128 հասցեով:
Հավելյալ տեղեկատվության համար կարող եք գրել հետևյալ էլ փոստին՝ intofficeasue@gmail.com կամ զանգահարել +374 10 59 34 84 հեռախոսահամարով:
ՀՊՏՀ արտաքին կապերի դեպարտամենտի միջազգային կապերի բաժնից ներկայացնում են ամառային դպրոցի մանրամասները՝ առաջարկելով ծանոթանալ մամուլի հաղորդագրությանը հետևյալ հղումով, դասընթացների բովանդակությանը՝ հետևյալ հղումով, անոնսին՝ հետևյալ հղումով:

Приглашение на участие в совместной летней школе
Вторая Международная летняя школа по экономической теории Challenges for Emerging Economy II - Совместный проект Факультета экономических наук НИУ ВШЭ, Армянского Государственного Экономического университета и Факультета экономики и права Университета Люксембурга. К участию приглашаются студенты 2-го курса бакалавриата и старше, а также студенты магистратуры, аспиранты и выпускники. Рабочие языки русский/английский. Участие - бесплатное, обязательно регистрация на участие. . Участникам будут выданы сертификаты.
Школа пройдет с 15 по 19 июля 2019 года по адресу Армения, г.Ереван, улица Налбандяна 128.
Дополнительную информацию можно получить, написав на адрес электронной почты: intofficeasue@gmail.com или позвонив по номеру телефона. +374 10 59 34 84.
Из отдела международных связей департамента внешних связей АГЭУ представляют подробности летней школы, ознакомиться с информацией для прессы по следующей ссылке, содержанием курсов - по следующей ссылке, с анонсом – по следующей ссылке.