«ՌԳՍ-Արմենիա» անվանական կրթաթոշակ՝ լավագույն ուսանողներին
«Ռոսգոսստրախ-Արմենիա» ընկերությունը հայտարարում է մրցույթ՝ ապահովագրություն ուսումնասիրող լավագույն ուսանողներին «ՌԳՍ-Արմենիա» անվանական կրթաթոշակ հատկացնելու վերաբերյալ։
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանից մրցույթի հայտեր կարող են ներկայացնել բակալավրիատի 3-րդ և 4-րդ կուրսի ուսանողները, որոնք մեծ ցանկություն ունեն «ՌԳՍ-Արմենիա» ընկերությունում կառուցելու իրենց աշխատանքային կարիերան և զարգացնելու ապահովագրության ոլորտը Հայաստանում։
Մրցույթը հաղթահարած ուսանողները կստանան կրթաթոշակ՝ տարեկան վարձավճարի 50%-ի չափով, ինչպես նաև հնարավորություն՝ մասնակցելու ընկերության կողմից իրականացվող ծրագրերին, իրենց նախընտրելի ստորաբաժանումներում փորձաշրջան անցնելու, թափուր հաստիքների մրցույթներին դիմելու:

Именная стипендия «Росгосстрах-Армения» – лучшим студентам
«Компания «Росгосстрах-Армения» объявляет конкурс о предоставлении именной стипендии лучшим студентам, изучающим страховое дело.
От Армянского государственного экономического университета в конкурсе могут принять участие студенты 3-го и 4-го курсов бакалавриата, желающие строить карьеру в компании «Росгосстрах-Армения» и развивать сферу страхования в Армении.
Студенты, прошедшие конкурсный отбор, получат стипендию в размере 50% платы за обучение, а также возможность принимать участие в программах, осуществляемых компанией «Росгосстрах-Армения», проходить стажировку в различных структурных подразделениях Компании, подавать заявки на замещение вакантных должностей.