ՀՊՏՀ-ում 2-րդ կիսամյակի դասերը կմեկնարկեն փետրվարի 7-ին
ՀՊՏՀ ռեկտորատի հունվարի 18-ի որոշմամբ առկա ուսուցման բակալավրիատի՝ 2021-2022 ուստարվա երկրորդ կիսամյակի ուսումնական գործընթացը կմեկնարկի սույն թվականի փետրվարի 7-ին։
Առկա ուսուցման համակարգի 2021-2022 ուստարվա ուսումնական գործընթացի ժամանակացույցը՝ կից փաստաթղթում։
Հեռակա ուսուցման բակալավրիատի 1-ին, 2-րդ, 3-րդ և 4-րդ կուրսերի, ինչպես նաև հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի 1-ին և 2-րդ (2,5 տարի ուսման տևողությամբ) կուրսերի՝ 2021-2022 ուստարվա երկրորդ կիսամյակի ուսումնական գործընթացի սկիզբը նախատեսվում է սույն թվականի մարտի 1-ին։
Հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի «Բանկային գործունեության կազմակերպում» 2-րդ (2 տարի ուսման տևողությամբ) կուրսի դասերը կվերսկսվեն ս/թ փետրվարի 7-ին։
Հեռակա ուսուցման համակարգի՝ 2021-2022 ուստարվա երկրորդ կիսամյակի ուսումնական գործընթացի ժամանակացույցը՝ կից փաստաթղթում։

Занятия второго семестра в АГЭУ стартуют 7 февраля
По решению ректората АГЭУ от 18 января учебный процесс во втором семестре 2021-2022 учебного года в бакалавриате очной формы обучения начнется 7 февраля.
График учебного процесса очной формы обучения на 2021-2022 учебный год доступен в прикрепленном файле.
Начало учебного процесса 1-го, 2-го, 3-го, 4-го курсов бакалавриата заочной формы обучения, а также 1-го и 2-го курсов (с длительностью обучения в 2.5 года) магистратуры заочной формы обучения во втором семестре 2021-2022 учебного года запланировано на 1 марта.
Занятия студентов второго курса магистратуры заочной формы обучения, обучающихся по направлению подготовки “Организация банковского дела” (с длительностью обучения в 2 года), возобновятся 7 февраля.
График учебного процесса заочной формы обучения на второй семестр 2021-2022 учебного года доступен в прикрепленном файле.