ՀՊՏՀ արհկոմիտեում շարունակվում է Դիլիջանի մարզաառողջարանի ուղեգրերի վաճառքը
Հուլիսի 5-ից ՀՊՏՀ Դիլիջանի «Տնտեսագետ» մարզաառողջարանը հյուրընկալորեն իր դռները կբացի ՀՊՏՀ աշխատակիցների և ուսանողների առաջ: Այս օրերին ՀՊՏՀ-ի արհկոմիտեում շարունակվում է ուղեգրերի վաճառքը: Ինչպես ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեց արհկոմիտեի նախագահ Գրիգոր Տերտերյանը` առաջին հերթափոխի (հուլիսի 5-ից հուլիսի 17-ը) համար վաճառվել է 49 ուղեգիր, երկրորդի համար (հուլիսի 18-ից հուլիսի 30-ը)` 7 ուղեգիր, երրորդի համար (հուլիսի 31-ից օգոստոսի 12-ը)` 51 ուղեգիր: Չորրորդ հերթափոխի ուղեգրերը (օգոստոսի 13-ից օգոստոսի 25) առայժմ չեն վաճառվում:
Արհկոմիտեի նախագահը հորդորեց բոլոր ՀՊՏՀ-ականներին բաց չթողնել ամառային հանգիստը Դիլիջանի գեղատեսիլ բնության գրկում անցկացնելու այս լավ հնարավորությունը, ձեռք բերել ուղեգրեր և վայելել անակնկալներով հարուստ դիլիջանյան օրերը:
Հիշեցնենք` ուղեգրի արժեքը ՀՊՏՀ աշխատակիցների և ուսանողների համար 35 հազար դրամ է, նրանց ընտանիքների անդամների համար` 40 հազար դրամ:

С 5 июля свои гостеприимные двери откроет спортивно-оздоровительный лагерь АГЭУ “Тнтесагет” для сотрудников вуза и студентов.В эти дни профсоюз университета продолжает продажу путевок. Как сообщил председатель профсоюза Григор Тертерян  отделу информации и связей с общественностью АГЭУ продано 49путевок на первую смену (с 5 по17 июля ), на вторую смену 7(с 18 по 30 июля), на третью (с 31июля по 12 августа) 51 путевка: Путевок для четвертой смены (с 13 по 25 августа) пока нет в продаже.
Председатель профсоюза призвал всех АГЭУ-евцев не пропустить возможность отдыха  на превосходной природе Дилижана, приобрести путевки и отдохнуть с наслаждением.
Напомним, что стоимость путевки для сотрудников и студентов АГЭУ 35 тысяч драм, а для членов их семей 40 тысяч драм.
Для получения ответов на интересующие Вас вопросы и приобретения путевок обращайтесь в профсоюз АГЭУ.