«Հաջող կարիերայի 5 քայլերը» թեմայով բաց դասախոսություն
Ապրիլի 30-ին, ժամը 14։10-ին ՀՊՏՀ միջազգային ծրագրերի կենտրոնում տեղի կունեննա «Հաջող կարիերայի 5 քայլերը» թեմայով բաց դասախոսություն, որը կվարի Զեղչային ծրագրի զարգացման և քարտային գործիքների վաճառքի դեպարտամենտի տնօրեն Հեղինե Հովհաննիսյանը։
Դասախոսության ընթացքում անդրադարձ կկատարվի հետևյալ թեմաներին․
1. 1-ին ճիշտ քայլի կարևորությունը
2. կարիերայի պլանավորում` ճանաչելով քո «ես»-ը
3. հարցազրույցների մասնակցության հմտություններ, «ճիշտ պատասխանի մեթոդ»
4. անձնական բրենդինգ - «Ինքդ ես քո բրենդը»
5.  հաջող կարիերայի հիմնական բանաձևը:
Հեղինե Հովհաննիսյանն աշխատում է բանկային համակարգում 2010թ-ից` կարիերան սկսելով որպես սպասարկման սրահի մասնագետ, 9 տարիների ընթացքում ունենալով 5 աստիճան կարիերայի աճ` դառնալով դեպարտամենտի տնօրեն:
Սովորում է Գիտությունների ազգային ակադեմիայի Տնտեսագիտության ֆակուլտետի ասպիրանտուրայում, ուսումնասիրում է բանկային մարքեթինգ, բազմաթիվ հոդվածների հեղինակ է: Դասավանդում է ՀՀ մի քանի բուհերում, ունի սեմինարների անցկացման մեծ փորձ:

Открытая лекция по теме: "5 шагов успешной карьеры"
30 апреля в 14:10 в центре международных программ АГЭУ состоится открытая лекция по теме: "5 шагов успешной карьеры", которую проведет директор департамента по развитию дисконтных программ и продажи карточных инструментов Эгине Оганнисян.
На лекции будут освещены следующие темы:
1. важность 1-ого правильного шага
2. планирование карьеры, зная свое "я"
3. навыки участия в интервью, "метод правильного ответа"
4. личный брендинг – "Ты сам свой бренд"
5. основная формула успешной карьеры.
Эгине Оганнисян работает в банковской системе с 2010 года, начав свою карьеру в качестве специалиста отдела облуживания, на протяжении 9 лет, имея карьерный рост, стала директором департамента. Является аспирантом экономического факультета национальной академии наук, изучает банковский маркетинг, является автором многочисленных статей.Преподает в нескольких вузах РА, имеет опыт проведения семинаров.
Об этом сообщают из отдела внешних связей АГЭУ, предлагая присоединиться к мероприятию по следующей ссылке.