Առաջարկներ ուսանողներին՝ «Կոկա-կոլա»-ից
«Կոկա- կոլա հելլենիկ բոթլինգ քամփնի Արմենիա» ՓԲԸ-ն «Շրջանավարտ ուսուցանվող ծրագրի» շրջանակներում կկազմակերպի այցելություն դեպի ընկերության գործարան: Կարող են դիմել կառավարման, մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման, ֆինանսական, հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի, ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետների բակալավրատի 4-րդ և մագիստրատուրայի 1-ին, 2-րդ կուրսի ուսանողները: Ցանկացողները մինչև ս.թ. փետրվարի 26-ը պետք է դիմեն ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոն (մարքեթինգի ֆակուլտետ, 2-րդ հարկ, 215 սենյակ):
Ընկերությունը վերոնշյալ ծրագրի շրջանակներում առաջարկում է նաև աշխատանքային փորձի ձեռք բերման և զարգացման մի քանի ծրագրեր՝ ֆինանսական, կոմերցիոն, ինֆորմացիոն համակարգերի( IT) և կադրերի բաժինների ոլորտներում: Այս մասին մանրամասն տեղեկությունների ծանոթացեք այստեղ:
Ներկայացնում ենք նշված բաժիններին առնչվող առաջարկները՝ առանձին-առանձին. ֆինանսական բաժնինը՝ այստեղ, կոմերցիոն բաժնինը՝ այստեղ , ինֆորմացիոն համակարգերի ( IT) բաժնինը՝ այստեղ, կադրերի բաժնինը՝ այստեղ:

Предложения для студтентов от Coca Cola
«Кока-кола  Хеленик  Ботлинг  кампни  Армения» ЗАО в  рамках  программы   «Обучающийся  выпускник»  организует посещение завода компании. Могут обратиться студенты 4-го курса бакалавриата, и первого и 2-го курса магистратуры из факультетов менеджмента, маркетинга и организации бизнеса, финансового, бухгалтерского  учета и аудита, информатики и статистики. Желающиеся должны обратиться до 26-го февраля сего года в центр  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ (факультет маркетинга, 2-ой этаж, 215 ауд.).
В рамках вышеуказанной программы компания также предлагает несколько программы с целью приобретения рабочего опыта и развития в сферах финансов, комерции, информационнх технлогий и кадров. С подробностями Вы можете ознакомитьсяздесь.
Представляем предложения связанные с указанными разделами отдельно: финансовый отдел - здесь, отдел коммерции – здесь, отдел информационных технологий – здесь, отдел кадров - здесь.