Կլոր սեղան-քննարկում՝ ԱՄՆ դեսպանատան կողմից
Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանատունը  կազմակերպում է կլոր սեղան-քննարկում «Ինչպես ֆինանսավորել սկսնակ բիզնեսը. Բազմաֆինանսավորում /crowdfunding/» թեմայով, որը տեղի կունենա ս/թ հոկտեմբերի 29-ին ԱՄՆ դեսպանատանը:
Հանդիպմանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. հոկտեմբերի 25-ը ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնի  int@asue.am էլեկտրոնային փոստին  ուղարկել թեմային նվիրված մոտիվացիոն նամակ և ինքնակենսագրություն:
Նախապատվությունը տրվելու է անգլերենին գերազանց տիրապետող այն 10 ուսանողներին, ովքեր առաջինը կներկայացնեն հանդիպման մասնակցության հայտերը: Հարցերի դեպքում խնդրում ենք դիմել ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժին՝ int@asue.am և 010 593484/593384 հեռախոսահամարներով:

Круглый стол-дискуссия от посольства США
Посольство США в Армении организует круглый стол-дискуссию на тему «Как финансировать начинающий бизнес:. полифинансирование /crowdfunding/», которая состоится 29-го октября сего года в посольстве США.
Для участия во встрече необходимо до 25-го октября сего года на электронную почту отдела внешних связей АГЭУint@asue.am выслать мотивационное письмо, посвященное теме, и резюме. Предпочтение будет дано тем 10 студентам отлично владеющим английским языком, которые первыми представят заявки для участия во встрече. С вопросами просим обратиться в отдел внешних связей АГЭУ int@asue.am и по тел.: 010 593484/593384.