Մագիստրոսական կրթության հրավեր ՌԴ-ից
ՌԴ Հարավային դաշնային համալսարանի Բիզնեսի բարձրագույն դպրոցը ՀՊՏՀ շրջանավարտներին հրավիրում է ուսանելու մագիստրատուրայում և ասպիրանտուրայում հետևյալ կրթական ծրագրերով՝ «Տնտեսագիտություն», «Կառավարում», «Ֆինանսներ և վարկ», «Հյուրանոցային գործ», «Զբոսաշրջություն» և այլն:
Մագիստրատուրայի ընդունելությունն իրականացվում է հունիսի 17-ից օգոստոսի 2-ն ընկած ժամանակահատվածում: Ընդունելության մասին ամփոփ տեղեկատվություն ստանալու համար խնդրում ենք դիմել ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժին՝ ձեր հարցերը հղելով int@asue.am էլեկտրոնային հասցեին կամ զանգահարել՝ 010 593484/384 հեռախոսահամարներով:

Приглашение для магистерского образования из РФ
Высшая  школа Бизнеса Южного  Федерального  университета  РФ  приглашает  выпускников  АГЭУ  для  обучения  в  магистратуре  и  аспирантуре  по  следующим  образовательным  программам: «Экономика», «Управление», «Финансы и кредит», «Гостиничное дело», «Туризм» и  другие.
Прием  в  магистратуру  проводится  в  период  с  17-го  июня  по  2-ое  августа. Для  получения   основной   информации  о  приеме  просим  обратиться  в  отдел  внешних  связей  АГЭУ, отправляя  свои  вопросы  по  электронному  адресу: int@asue.am,  или  позвонить  по  тел.: 010 593484/384.