«Երիտասարդ բանկիրների ծրագրի» ընտրություն
Ստորև ձեզ ենք ներկայացնում ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինքի կենտրոնի մեզ տրամադրած «ՊրոԿրեդիտ Բանկի» հայտարարությունը:
«ՊրոԿրեդիտ Բանկը» հայտարարում է «Երիտասարդ բանկիրների ծրագիր» 9-ի մասնակիցների ընտրության մեկնարկի մասին: 6 ամիս տևողությամբ տեսական և գործնական վերապատրաստման ծրագրի նպատակն է ուսուցանել «ՊրոԿրեդիտ Բանկի» պոտենցիալ աշխատակիցներին: Այս ծրագիրը «ՊրոԿրեդիտ Բանկում» աշխատանքի ընդունվելու հիմնական եղանակն է: «Երիտասարդ բանկիրների ծրագրի» շրջանակներում մասնակիցները ստանում են ֆինանսական և բանկային ոլորտների վերաբերյալ տեսական և գործնական գիտելիքներ: Ծրագիրը բացառիկ հնարավորություն է տալիս մասնակիցներին և «ՊրոԿրեդիտին»` գնահատելու՝ արդյոք թեկնածուի ունակությունները և անձնական հատկանիշները համապատասխանում են բանկի աշխատանքային ոճին:
Ծրագրի սկիզբը՝ հուլիս 2013թ., տևողությունը՝ 6 ամիս:
Ծրագիրն առաջարկում է.
•Տեսական գիտելիքներ բանկային գործի վերաբերյալ
•Գործնական հմտություններ և բանկային փորձ
•Հաճախորդների և գործընկերների հետ հաղորդակցման հմտություններ
•Խմբային և անհատական նախագծերում մասնակցության հնարավորություն
•Ծրագիրը հաջողությամբ ավարտելու դեպքում հեռանկարային աշխատանքի հնարավորություն Բանկում
•Մասնագիտական կայուն աճի հնարավորություն
•«ՊրոԿրեդիտ Բանկի» կորպորատիվ մշակույթին ու արժեքներին ծանոթանալու հնարավորություն
•Բանկում աշխատանքի ընդունվելու հնարավորություն
•Ամսական կրթաթոշակ Բանկի կողմից:
Կարող են դիմել երիտասարդ անձինք՝
•Բարձրագույն կրթությամբ
•Աշխատանքային փորձով (կդիտարկվի որպես առավելություն)
•Հայերենի և անգլերենի լավ իմացությամբ
•Համակարգչային լավ հմտություններով
•Մոտիվացված, եռանդով լի
•Պրոակտիվ, սովորելու և զարգանալու ցանկությամբ
•Ճկուն, թիմում աշխատելու ունակությամբ և հաղորդակցման լավ հմտություններով
•Պատասխանատվության բարձր զգացումով:
Անգլերենով դիմում հայտը և մոտիվացիոն նամակը պետք է արտացոլեն Ձեր համապատասխանությունը և հետաքրքրվածությունը: Ծրագրին մասնակցելու Ձեր նկատառումները պետք է համահունչ լինեն «ՊրոԿրեդիտ» խմբի առաքելությանը և սկզբունքներին, որոնց կարող եք ծանոթանալ www.procredit-holding.com; www.procreditbank.am կայքէջերում:
Տեղեկացնում ենք Ձեզ, որ կդիտարկվեն միայն անգլերենով լրացված առցանց (on-line) դիմում հայտերը և մոտիվացիոն նամակները, իսկ նախնական ընտրություն անցած թեկնածուները կհրավիրվեն մասնակցելու մրցույթի հետագա փուլերին:
Ուշադրություն
Դիմում հայտը ուղարկելուց (submit) հետո ձեր էլ-փոստին կուղարկվի պատասխան նամակ՝ հաստատելով դիմում հայտի ստացումը:
Ծրագրի մասին հավելյալ տեղեկություններ տրամադրելու նպատակով մենք պարբերաբար կազմակերպում ենք «Բաց դռների» օրեր: Գրանցվելու համար խնդրում ենք զանգահարել 010 54 60 92:

Отбор «программы молодых банкиров»
Ниже представляем вам, предоставленное нам центром карьеры и маркетинга АГЭУ, об’явление «Про Кредит Банка».
«Про Кредит Банк» об’являет о начале отбора участников 9-ой «Программы молодых банкиров». Целью 6-тимесячной программы теоретической и практической переподготовки является обучение потенциальных работников «Про Кредит Банка» Эта программа -- основная форма поступления на работу в «Про Кредит Банк». В рамках «Программы молодых банкиров» участники получают теоретические и практические знания в финансовой и банковской областях. Программа дает исключительную возможность участникам и «Про Кредиту» оценить на самом деле соответствуют умения и личные свойства кандидата рабочему стилю банка.
Начало программы – июль 2013 года, длительность 6 месяцев.
Программа предлагает:
•Теоретические знания о банковском деле,
•Практические навыки и банковский опыт,
•Навыки общения с клиентами и коллегами,
•Возможность участия в групповых и индивидуальных проектах,
•При успешном окончании программы возможность перспективной работы в банке,
•Возможность стабильного специального роста,
•Возможность ознакомления с корпоративной культурой и ценностями «Про Кредит Банка»,
•Возможность поступления на работу в банке,
•Ежемесячная стипендия от банка.
Могут обратится молодые личности:
•С высшим образованием,
•Опытом работы (будет рассматриваться как преимущество),
•Хорошим знанием армянского и английского языков,
•Хорошими компьютерными навыками,
•Мотивированных, полных энергией,
•Проактивных, с желанием учиться и развиваться,
•Гибких, с умением работы в команде и хорошими коммуникативными навыками,
•Высоким чувством ответственности.
Заявку на английском языке и мотивационное письмо должны отражать Ваше соответствие и заинтересованность. Ваши причины для участия в программе должны быть созвучны с миссией и принципами группы «Про Кредит Банка», с которыми можете ознакомиться на сайт-странице:www.procredit-holding.com;www.procreditbank.am.
Информируем Вас, что будут рассматриваться (on-line) заявки и мотивационные письма, заполненные только на английском языке, а, пройденные предварительный отбор, кандидаты будут приглашены для участия на последующие туры конкурса.
Внимание
После отправки заявки (submit) на вашу электронную почту будет выслано ответное письмо, заверяя получение заявки.
Сцельюпредоставления дополнительной информации о программе мы периодически организуем дни «Открытых дверей». Для регистрации просим позвонить 010 54 60 92.