Կլոր սեղան` կենսաթոշակային բարեփոխումների թեմայով
ՀՊՏՀ գիտության բաժնից տեղեկացնում են, որ   Հայ-ռուսական (Սլավոնական) համալսարանը Եվրասիական տնտեսական երիտասարդական համաժողովի հետ համատեղ 2012 թ. նոյեմբերի 9-ին, ժամը 15.00 Հայ-ռուսական (Սլավոնական) համալսարանի նիստերի դահլիճում կկազմակերպի կլոր սեղան , IV-րդ Եվրասիական տնտեսական երիտասարդական համաժողովի շրջանակներում` «Կենսաթոշակային բարեփոխումները Հայաստանում` խնդիրները և հեռանկարները» խորագրով:
Զեկուցմամբ հանդես կգան Հայ-ռուսական (Սլավոնական) համալսարանի «Տնտեսագիտություն» մասնագիտության 4-րդ կուրսի ուսանողուհի Լիդա Մնացականյանը և «Ֆինանսական տնտեսագիտություն» մասնագիտության 1-ին կուրսի մագիստրանտ Տատյանա Արտենյանը:
Մեր բուհից կլոր սեղանին մասնակցել ցանկացողները կարող են դիմել ՀՊՏՀ գիտության բաժին (գլխավոր մասնաշենք, սենյակ 320, հեռ.58-95-10) :

КРУГЛЫЙ СТОЛ НА ТЕМУ ПЕНСИОННЫЕ ПРЕОБРАЗОВАНИЯ
Из научного отдела АГЭУ сообщают,что в Армяно-русском (Славянском) университете совместно с Евразийской экономической молодежной сессией 9 ноября 2012г. в 15.00
организуется круглый стол в зале заседаний Армяно-русского (Славянского) университета в рамках IV-ой Евразийской экономической молодежной сессии на тему
"Пенсионные преобразования в Армении, проблемы и переспективы".
С докладами выступят студентка 4-го курса по специальности "Экономика" Армяно-русского (Славянского) университета Лида Мнацаканян и студентка 1-го курса
магистратуры по специальности "Финансовая экономика" Татьяна Артенян.
Из нашего вуза желающие для участия могут обратиться в научный отдел АГЭУ (центральный корпус, комната 320, тел.58-95-10 ).