ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնից տեղեկացնում են, որ ս.թ. փետրվարի 14-ին, ժամը 9:00-ին Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարանում կմեկնարկի «Էրազմուս+» ծրագրի Հիմնական գործողություն 2-ի շրջանակներում իրականացվող eDrone ծրագրի գործընկերների առաջին հանդիպումը: Կոնսորցիումի անդամ գործընկերների հանդիպումը տեղի կունենա Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարանում (հասցե՝ Տերյան 105, 10-րդ շենք, 6-րդ հարկ): Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը ևս կոնսորցիումի անդամ է: eDrone ծրագրի պաշտոնական կայքը և մանրամասն տեղեկատվությունը հասանելի է հետևյալ հղումով՝ http://www.edrone.unisannio.it/ :
ՀՊՏՀ ներկայացուցիչները նույնպես հրավիրվում են մասնակցելու հանդիպմանը: Արտաքին կապերի բաժնի տրամադրած օրակարգին ծանոթացեք այստեղ:

Отдел внешних связей АГЭУ информирует, что февраля, в 9:00 в Национальном политехническом университете Армении начанется первая встреча партнеров программы eDrone, реализуемой в рамках Основной операции 2 программы «Эразмус +». Встреча партнеров-членов Консорциума состоится в Национальном политехническом университете Армении (адрес: Терян 105, стр. 10, этаж 6). Армянский государственный экономический университет также является членом консорциума. Официальный сайт программы eDrone и подробная информация доступны по следующей ссылке: http://www.edrone.unisannio.it/.
Представител АГЭУ также приглашают участвовать во встрече. С повесткой дня, предоставленнной Отделом внешних связей АГЭУ ознакомьтесь здесь.