Հրավեր՝ դասախոսներին
ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժինը տեղեկացնում է, որ 2016-2017  ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ընթացքում ՀՊՏՀ-ի և Սուջավայի Ստեֆան Չել Մառե համալսարանի (Ռումինիա) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն՝ նշված համալսարանում մեկ շաբաթով 1 դասախոս դասավանդման հնարավորություն կստանա:
Փաստաթղթերի ներկայացման վերջնաժամկետը ս.թ. հունվարի 30-ն է:
Դիմելու համար անհրաժեշտ է արտաքին կապերի բաժնի asue.erasmus@gmail.com էլ. փոստին ուղարկել ներքոնշյալ փաստաթղթերը՝ նամակի վերնագիր դաշտում նշելով «Անուն_Ազգանուն_դասավանդում».
2. Մոտիվացիոն նամակ,
3. Ստեֆան Չել Մառե համալսարանում դասավանդելու համար առաջարկվող առարկայի հակիրճ նկարագիրը՝ անգլերեն լեզվով,

Отдел внешних связей АГЭУ информирует, что по договору, подписанному в рамках программы «Эразмус +» между Армянским государственным экономическом университетом и Сучавским университетом им. Штефана чел маре, одному преподавателю представится возможность преподавать в указанном университете сроком на одну неделю.
Крайний срок подачи заявок – 30 января сего года.
- Краткое описание предложенного для преподавания предмета в Сучавским университетоме им. Штефана чел маре;
- Документ, подтвержающий знание английского языка или сертификат, подтверждающий, что данный претендент преподавал иностранным гражданам.