«Էրասմուս+»-ին կարող են դիմել ՀՊՏՀ աշխատակիցները
Արտաքին կապերի բաժնից տեղեկացնում են, որ 2016-2017 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ընթացքում ՀՊՏՀ-ի և Աթենքի տնտեսագիտության և բիզնեսի համալսարանի միջև «Էրասմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն՝ նշված համալսարանում մեկ շաբաթով 1 դասախոս` դասավանդման և 1 վարչական աշխատակից` վերապատրաստման համար կարող են ներկայացնել դիմում-հայտ:
Փաստաթղթերի ներկայացման վերջնաժամկետը մինչև ս.թ. հոկտեմբերի 18-ն է,որից հետո մինչև հոկտեմբերի 20-ը ընտրված մասնակիցների տվյալները կուղարկվեն գործընկեր համալսարան՝ հաստատման:
Դիմելու համար անհրաժեշտ է արտաքին կապերի բաժնի asue.erasmus@gmail.com էլ. փոստին ուղարկել ներքոնշյալ փաստաթղթերը՝ նամակի վերնագիր դաշտում նշելով «Անուն_Ազգանուն_դասավանդում (կամ վերապատրաստում՝ վարչական աշխատակիցների պարագայում)».
3. ԱՏԲՀ-ում դասավանդելու համար առաջարկվող առարկայի հակիրճ նկարագիրը՝ անգլերեն լեզվով (միայն դասախոսների համար)

Сотрудники АГЭУ также могут участвовать в программе «Эразмус +»
Отдел вншених связей АГЭУ сообщает, что по договору, подписанному в рамках программы «Эразмус +» между Армянским государственным экономическом университетом и Афинским университетом экономики и бизнеса, в ходе 2-го семестра 2016-2017 учебного года один перподаватель - для преподавания в вышеуказанном университете, и один административный сотрудник – для переподготовки, смогут подать заявку.
Крайний срок подачи заявок – 18 октября с.г., после чего данные об участников до 20 октября сего года будут направлены для утверждения партнеру-университету.
Для участия необходимо направить на электронный адрес отдела внешних связей asue.erasmus@gmail.com нижеуказанные документы: