Սերտիֆիկացված ծրագիրը՝ Հայաստանում
ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնը տեղեկացնում է, որ Erickson Professional Coach ծրագիրը հասանելի է Հայաստանում: Կենտրոնի տրամադրած հայտարարությունը ներկայացնում եք ստորև:
Կասկադ Քնսալթընթսը ուրախությամբ հայտարարում է, որ միջազգային ճանաչում ունեցող Erickson Professional Coach սերտիֆիկացիոն ծրագիրն այժմ հասանելի է մեր երկրում:
Ավելի քան 40,000 շրջանավարտների և պրոֆեսիոնալ քոուչների և ամբողջ աշխարհում տարածված գրասենյակների (40 երկրներում) միջոցով Erickson-ը ձգտում է էլ ավելի հզորացնել անհատներին, թիմերին և կազմակերպություններին, որպեսզի հասնեն իրենց ամենաբարձր նպատակներին:
Դուք կարող եք տեսնել Erickson սերտիֆիկացիոն ծրագրի հայաստանյան ժամանակացույցը Erickson European կայքի օրացույցում՝ http://www.erickson-coaching.eu/coach-training/coach-training-program-ca..
Լրացուցիչ տեղեկությունների և գրացվելու համար այցելեք հետևյալ հղումով՝ https://ericksoncertification.splashthat.com :

Сертификационная программа в Армении
Центр карьеры и маркетинга АГЭУ информирует, что программа Erickson Professional Coach доступна в Армении. Объявление, предоставленное центром, представляем ниже
Каскад Консалтентс объявлет, что сертификационная программа, имеющая мировое признание уже доступна в нашей стране.
С помощью более 40,000 выпускников и профессиональных коучей, а также, офисов (в 40 странах) Erickson стремится к дальнейшему усилению личностей, команд и организаций для достижения наивысших целей.
Вы можете найти армянский график сертификационной программы Erickson в календаре сайта Erickson European.
Для более подробной информации и регистрации посетите следующую ссылку: https://ericksoncertification.splashthat.com :