Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի «Erasmus+» ծրագրի գործընկեր Լեհաստանի Bailystock University of Technology համալսարանը հրավիրում է մագիստրատուրայի 1-ին կուրսի ուսանողներին 2015-2016 ուստարվա երկրորդ կիսամյակն ուսանել Լեհաստանում:
Կրթաթոշակային ծրագրին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնի էլ-փոստին ուղարկել ինքնակենսագրություն Europass CV ֆորմատով, մոտիվացիոն նամակ և ստուգման գրքույկի լուսապատճեն: Կրթաթոշակային ծրագրին դիմելու վերջնաժամկետն է ս.թ. նոյեմբերի 23-ը: Ծրագրին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է հանձնել անգլերենի թեստ (եթե ուսանողը չի հանձնել TOEFL կամ IELTS): Անգլերեն լեզվի թեստը կանցկացվի նոյեմբերի 26-ին: Հարցերի դեպքում դիմել ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժին՝ int.asue@gmail.com էլ.փոստով:

Партнер программы «Erasmus+» Армянского государственного экономического университета – полький университет Bailystock University of Technology  приглашает студентов 1-го курса магистратуры продолжить свое обучение во втором полугодии 2015-2016 учебного года в лучших университетах Румынии.
Крайний срок подачи заявок на участие в стипендиальной программе - 23 ноября сего года. Для участия необходимо направить на электронный адрес отдела внешних связей Europass CV, мотивационное письмо и скан-копию зачетной книжки. Для участия в программе  необходимо сдавать тест по английскому языку (если студент не сдал TOEFL или IELTS). Тест по английскому языку будет проведен 26-го ноярбя. В случае возникновения вопросов необходимо обратиться в отдел внешних связей АГЭУ по эл. почте int.asue@gmail.com.