Հայտարարություն մագիստրատուրայի շրջանավարտների դիպլոմների տրման մասին
Համալսարանի ուսումնական գործընթացի կազմակերպման բաժնից տեղեկացնում են, որ սկսվում է 2020-2021 ուսումնական տարվա ՀՊՏՀ հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի և 1,5 տարի տևողությամբ առկա ուսուցման մագիստրատուրայի շրջանավարտների դիպլոմների տրման գործընթացը։
Ըստ մասնագիտությունների դիպլոմների տրման ժամանակացույցին և մյուս մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Համաճարակային պայմաններում կուտակումներից խուսափելու համար յուրաքանչյուր մասնագիտության շրջանավարտներին խնդրում ենք մոտենալ նշանակված օրը և ժամին՝ դիմակով և գրչով։

Объявление о выдаче дипломов выпускникам магистратуры
Из отдела организации учебного процесса университета сообщают, что начинается процесс выдачи дипломов выпускникам магистратуры заочной формы обучения 2020-2021 учебного года, а также выпускникам очной магистратуры со сроком обучения 1.5 года.
С графиком выдачи дипломов (по направлениям подготовки) и другими подробностями можно ознакомиться здесь.
С целью предотвращения скопления людей просим выпускников по каждому направлению подготовки являться в установленное время, иметь при себе ручку, соблюдать масочный режим.