ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է մասնաճյուղերի տնօրենների մրցույթ
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը Գյումրու և Եղեգնաձորի մասնաճյուղերի տնօրենների թափուր տեղերի համար հայտարարում է մրցույթ:
Մրցույթին կարող են մասնակցել տնտեսագիտության դոկտորի կամ տնտեսագիտության թեկնածուի գիտական աստիճան և պրոֆեսորի կամ դոցենտի կոչում ունեցող այն անձինք, ովքեր ունեն առնվազն հինգ տարվա բուհական գիտամանկավարժական կամ վարչական աշխատանքի ստաժ:
Դիմումներն ընդունվում են 2018 թվականի սեպտեմբերի 24-ից հոկտեմբերի 23-ը ներառյալ՝ Երևան, Նալբանդյան 128 հասցեում:
Դիմումների հետ անձնակազմի կառավարման բաժին (կենտրոնական մասնաշենք, 3-րդ հարկ) ներկայացնել վերջին հինգ տարիներին հրատարակած գիտական աշխատանքների ցանկը, գիտական աստիճանի և կոչման վկայագրերի պատճենները, կադրերի հաշվառման սահմանված կարգով լրացված թերթիկը՝ լուսանկարով և տվյալ մասնաճյուղի առաջիկա հինգ տարվա զարգացման ծրագիրը:

АГЭУ объявляет конкурс на замещение вакантных должностей директора филиала
Армянский государственный экономический университет объявляет о конкурсе на замещение вакантных должностей директора Гюмрийского и Егегнадзорского филиалов.
На конкурсе могут участвовать лица, имеющие ученую степень доктора и кандидата экономических наук и звание профессора или доцента, имеющие стаж научно-педагогической или административной работы не менее 5 лет.
Заявления на участие в конкурсе принимаются с 24 сентября по 23 октября включительно, по адресу: г. Ереван, Налбандаяна 128.
Вместе с заявлением представлять в отдел управления персоналом (центральный корпус, 3-й этаж) список научных трудов, опубликованных за последниe пять лет, копию свидeтельства об ученой степени или звании, личный листок по учету кадров с фотографией и программу развития филиала в ближайшие пять лет.