Դիտումների քանակ՝ 4292
2.Մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետ- տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր կամ տնտեսագիտության թեկնածու, դոցենտ
3. Հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետ- տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր կամ տնտեսագիտության թեկնածու, դոցենտ
4.Ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետ- տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր կամ տնտեսագիտության թեկնածու, դոցենտ
1. Մակրոտնտեսագիտության ամբիոն- տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր կամ տնտեսագիտության թեկնածու, դոցենտ
2. Իրավագիտության և քաղաքագիտության ամբիոն- իրավաբանական գիտությունների դոկտոր, պրոֆեսոր կամ իրավաբանական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ կամ քաղաքագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր կամ քաղաքագիտության թեկնածու, դոցենտ
Դիմումներն ընդունվում են 2018 թվականի սեպտեմբերի 24-ից, հոկտեմբերի 23-ը ներառյալ՝ Երևան, Նալբանդյան 128 հասցեում:
Դիմումների հետ անձնակազմի կառավարման բաժին (կենտրոնական մասնաշենք, 3-րդ հարկ) ներկայացնել վերջին հինգ տարիներին հրատարակած գիտական աշխատանքների ցանկը, գիտական աստիճանի և կոչման վկայականների պատճենները և կադրերի հաշվառման սահմանված կարգով լրացված թերթիկը՝ լուսանկարով և տվյալ ստորաբաժանման առաջիկա հինգ տարվա զարգացման ծրագիրը:

Армянский государственный экономический университет объявляет конкурс на замещение вакантных должностей
Декан факультета
1. Факультет управления – доктор экономических наук, профессор или кандидат экономических наук, доцент
2. Факультет маркетинга и организации бизнеса - доктор экономических наук, профессор или кандидат экономических наук, доцент
3. Факультет бухгалтерского учета и аудита - доктор экономических наук, профессор или кандидат экономических наук, доцент
4. Факультет информатики и статистики - доктор экономических наук, профессор или кандидат экономических наук, доцент
1. Кафедра макроэкономики - доктор экономических наук, профессор или кандидат экономических наук, доцент
2. Кафедра правоведения и политологии - доктор экономических наук, профессор или кандидат экономических наук, доцент
Заявки принимаются принимаются с 24 сентября по 23 октября включительно, по адресу: г. Ереван, Налбандаяна 128.
Вместе с заявлением представлять в отдел управления персоналом (центральный корпус, 3-й этаж) список научных трудов, опубликованных за последниe пять лет, копию свидeтельства об ученой степени или звании, личный листок по учету кадров с фотографией и программу развития подразделения в ближайшие пять лет..