Նոր դասընթաց ՀՊՏՀ-ում․Business Development Intensive Coursе
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը TopStartup Academy-ի հետ համատեղ կազմակերպում է Business Development Intensive Coursе դասընթացը։ Նպատակը մասնակիցներին բիզնեսի զարգացման, ինչպես նաև նոր բիզնես մոդելի նախագծման վերաբերյալ համապարփակ տեղեկություն և գործիքակազմ փոխանցելն է։
Դասընթացը բոլոր նրանց համար է, ովքեր ցանկանում են սովորել, թե ինչպես․
- գեներացնել բիզնես գաղափարներ
- հասկանալ բիզնես գաղափարի կենսունակությունը
- վալիդացնել բիզնես գաղափարը պոտենցիալ սպառողների շրջանում
- մշակել ընկերության բիզնես մոդելը և աճի ռազմավարությունը
Դասընթացավարը Ջեսուս Լոզանոն է (լինկդինյան էջի հղում), ով երկարամյա փորձառություն ունի որպես ձեռնարկատեր, հրեշտակ ներդրող, ստարտափ քոուչ և մենթոր։ Հանդիսանում է 9 ստարտափի հիմնադիր և համահիմնադիր։
Դասընթացը կմեկնարկի մարտի 20-ին և կտևի 13 շաբաթ։ Աշխատանքային լեզուն անգլերենն է։
ՀՊՏՀ-ն ուսանողներին տրամադրում է հատուկ կրթաթոշակ, որը ստանալու դեպքում դասընթացը 275,000 ՀՀ դրամի փոխարեն կարժենա 125,000 ՀՀ դրամ։ Կրթաթոշակից օգտվելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հետևյալ հարցաթերթը:
Դասընթացի բովանդակությանը մանրամասն ծանոթանալու և դասընթացավարին հարցեր ուղղելու համար մարտի 7-ին, ժամը 12։00-ին հրավիրում ենք ՀՊՏՀ գլխավոր մասնաշենքի թիվ 315 լսարան՝ մասնակցելու դասընթացի վերաբերյալ տեղեկատվական հանդիպմանը։ Գրանցվել կարող եք այստեղ։

Новый учебный курс в АГЭУ: Business Development Intensive Coursе
Армянский государственный экономический университет, совместно с TopStartup Academy организует учебный курс Business Development Intensive Coursе. Цель курса – передать слушателям информацию и ознакомить с инструментарием по развитию бизнеса и проектированию бизнес модели.
Курс будет вести Джесус Лозано (ссылка в LinkedIn), имеющий многолетний опыт в качестве предпринимателя, бизнес-ангела, стартап-коуча и ментора. Кроме того, Дж. Лозано является основателем и сооснователем 9 стартапов.
Занятия стартуют 20 марта, длительность курса – 13 недель. Рабочий язык – английский.
Студентам АГЭУ предоставляется стипендия, в случае получения которой стоимость курса составит 125,000 др. РА вместо 275,000. Для получения скидки необходимо заполнить анкету.
Для получения подробной информации о курсе приглашаем всех заинтересованных лиц на информационную встречу, которая состоится 7 марта, в 12:00 в аудитории 315 главного корпуса АГЭУ. Для участия в мероприятии необходима предварительная регистрация по ссылке.