Մեկնարկում է CaseKey−2024 բիզնես խնդիրների լուծման մրցույթը
Մինչև մարտի 31-ն ընդունվում են «CaseKey բիզնես խնդիրների լուծման մրցույթ−2024»-ի մասնակցության հայտերը։ Կարող են դիմել անհատներ, թիմեր և բիզնես քոուչեր։
Եթե պատրաստ եք դիմակայել իրական աշխարհի մարտահրավերներին, ապա սա լավագույն հնարավորությունն է ցուցադրելու ձեր ռազմավարական մտածողությունը, կրեատիվությունը և թիմային աշխատանքի հմտությունները:
Այս տարի առաջին անգամ մրցույթի շրջանակներում մասնակիցները մասնակցելու են միջազգային հեղինակավոր փորձագետների կողմից մշակված կրթական ծրագրի։
CaseKey Case Competition-ի մասին ավելին իմանալու համար կարող եք այցելել հետևյալ հղմամբ, իսկ մասնակցելու համար գրանցվեք այս հղմամբ։
Բաց մի΄ թողեք ինքներդ ձեր հմտությունները փորձարկելու և իրական բիզնեսի իրական խնդիրները լուծելու հնարավորությունը:
Հավելենք, որ այս տարի CaseKey-ը կանցկացվի 4-րդ անգամ։ Նախորդ տարիներին ծրագիրն ստացել է ավելի քան 700 հայտ, և մրցույթին մասնակցել է ավելի քան 200 ուսանող: Նախորդ տարիների լավագույն մասնակիցներից ձևավորվել են թիմեր, որոնք մեկնել են ԱՄՆ և մասնակցել Ֆլորիդայի համալսարանում կայացող ամենամյա միջազգային բիզնես խնդիրների լուծման մրցույթին։

Стартует конкурс по решению бизнес-задач CaseKey−2024
Заявки на участие в «Конкурсе по решению бизнес-задач CaseKey-2024» принимаются до 31 марта. Подавать заявки могут отдельные лица, команды и бизнес-тренеры.
Если вы готовы столкнуться с реальными проблемами - это лучшая возможность продемонстрировать свое стратегическое мышление, креативность и навыки командной работы.
В этом году впервые в рамках конкурса участники примут участие в образовательной программе, разработанной всемирно известными экспертами.
Чтобы узнать больше о CaseKey Case Competition, вы можете перейти по следующей ссылке, а для участия зарегистрироваться по этой ссылке.
Не упустите возможность самостоятельно проверить свои навыки и решить реальные бизнес-задачи!
Добавим, что в этом году CaseKey пройдет в четвертый раз. В предыдущие годы на программу поступило более 700 заявок и в конкурсе приняли участие более 200 студентов. Из лучших участников предыдущих лет были сформированы команды, которые отправились в США и приняли участие в ежегодном международном соревновании по решению бизнес-задач, проводимом в Университете Флориды.