EMERGE 2024-ին մասնակցության հատուկ պայմաններ ՀՊՏՀ-ականների համար
Հարգելի΄ ՀՊՏՀ-ականներ, սիրով տեղեկացնում ենք, որ այս տարի ևս մեր համալսարանը տեխնոլոգիաներին և ստարտափներին նվիրված EMERGE գիտաժողովի գործընկերն է: Գիտաժողովը տեղի է ունենալու 2024 թվականի սեպտեմբերի 25-26-ը, Երևանում՝ Օ₂ Gardens-ում։
Գիտաժողովի ընթացքում կլինեն ժամանակակից տեխնոլոգիաների, ստարտափների զարգացմանը և նորարարություններին վերաբերող հանդիպումներ, գործնական քննարկումներ: Մասնակիցները հնարավորություն կունենան ամենաարդիական թեմաներին ծանոթանալու ոլորտի առաջատարների՝ Microsoft-ի, Google-ի, Social Discovery Group-ի և Founder Institute-ի և այլ կազմակերպությունների ներկայացուցիչների կողմից։
Որպես գիտաժողովի գործընկեր՝ մեր բուհը հնարավորություն է տալիս ՀՊՏՀ-ականներին գիտաժողովի տոմսերը ձեռք բերելու 20% զեղչով՝ տոմսերի գնման դաշտում օգտագործելով ASUE20 պրոմոկոդը։

Специальные условия участия в EMERGE 2024 для студентов АГЭУ
Уважаемые студенты АГЭУ, рады сообщить вам, что в этом году наш университет выступает партнёром конференции EMERGE, посвящённой технологиям и стартапам. Конференция состоится 25-26 сентября 2024 года в Ереване, в O₂ Gardens.
В ходе конференции пройдут встречи и дискуссии, связанные с развитием современных технологий, стартапов и инноваций. Участники получат возможность узнать о самых актуальных темах от представителей таких лидеров отрасли, как: Microsoft, Google, Social Discovery Group и Founder Institute, а также представителей других организаций.
Являясь партнером конференции, наш университет предоставляет студентам АГЭУ возможность приобрести билеты на конференцию со скидкой 20%, воспользовавшись промокодом ASUE20 при покупке билета.