«Էրազմուս+» տեղեկատվական օր 2021՝ ուսանողների, դասախոսների և վարչական աշխատակիցների համար
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի միջազգային կապերի բաժինը սեպտեմբերի 15-ին կազմակերպում է «Էրազմուս+»-ի տեղեկատվական օր, որը նախատեսված է այն ուսանողների, դասախոսների և վարչական աշխատակիցների համար, ովքեր հետաքրքրված են արտասահմանում ուսանելու, դասավանդելու կամ վերապատրաստվելու ծրագրերով։ Հանդիպման ընթացքում ներկայացվելու են ծրագրին դիմելու ընթացակարգը, փաստաթղթային գործընթացը և այլ մանրամասներ։
Հանդիպմանը մասնակցելու են նախկինում ծրագրին մասնակցած ուսանողները, դասախոսներն ու վարչական աշխատակիցները, ովքեր կկիսվեն իրենց գիտելիքներով և փորձով։
Պրոֆեսորադասախոսական և վարչական աշխատակիցների համար նախատեսված հանդիպումը տեղի կունենա սեպտեմբերի 15-ին ժամը, 11։30-ին՝ նիստերի դահլիճում, իսկ ուսանողների համար նախատեսված հանդիպումը՝ սեպտեմբերի 15-ին,  ժամը 13։50-ին՝ նիստերի դահլիճում։
Հանդիպմանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է նախապես գրանցվել․ ուսանողները՝ հետևյալ հղումով, պրոֆեսորադասախոսական և վարչական աշխատակիցները՝ հետևյալ հղումով։

Информационный день программы «Эразмус+» 2021 для студентов, преподавателей и административных работников
03.09.2021
15-ого сентября отдел международных связей Армянского государственного экономического университета организует информационный день программы «Эразмус+» для тех студентов, преподавателей и административных работников, которые заинтересованы в прохождении обучения, а также в преподавании и переподготовках за рубежом в рамках международных программ. В ходе встречи будут представлены процедура, процесс подачи документов и другие подробности участия в программе.
В мероприятии примут участие студенты, преподаватели и административные работники, ранее участвовавшие в программе. Они поделятся своими знаниями и опытом.
Встреча с представителями профессорско-преподавательского и административного составов состоится 15-ого сентября, в 11:30 в зале заседаний, а со студентами – 15-ого сентября, в 13:50 в зале заседаний.
Для участия в мероприятии необходима предварительная регистрация. Студенты могут зарегистрироваться, перейдя по следующей ссылке, представители профессорско-преподавательского и административного составов – по следующей ссылке.