Փոխանակման ծրագիր ՈՒրալի պետական տնտեսագիտական համալսարանում
Հարգելի ուսանողներ, Ուրալի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է 2022թ. աշնանային կիսամյակի ընդունելություն` ակադեմիական փոխանակման ծրագրերին մասնակցելու համար՝ օնլայն ձևաչափով։
Փոխանակման ծրագրերին կարող են մասնակցել բակալավրի ու մագիստրատուրայի այն ուսանողները, ովքեր սովորում են ՀՊՏՀ առկա կամ հեռակա ուսուցման համակարգում, սակայն փոխանակման ծրագրով ուսումնառելու պահին չեն լինի ավարտական կուրսի վերջին կիսամյակում։
Օնլայն կրթական ծրագրերով ակադեմիական փոխանակման համար փաստաթղթերը ընդունվում են մինչև 2021թ. օգոստոսի 15–ը։
Եթե հետաքրքրված եք տվյալ ծրագրերով, ապա մանրամասն ծանոթացեք փաստաթղթերի ցանկին, մասնագիտական ուղղություններին և ուսանողի ուղեցույցին, որից հետո դիմելու համար կարող եք լրացնել հետևյալ հայտը մինչև 2022թ․-ի օգոստոսի 15-ը։

Программа обмена в Уральском государственном экономическом университете
Уважаемые студенты! Уральский государственный экономический университет объявляет прием на осенний семестр 2022 г. для участия в программе студенческой мобильности в формате онлайн. К участию в программе приглашаются студенты, обучающиеся в системе очной или заочной форм обучения, в период участия в программе обмена не являющиеся студентами выпускного курса (второй семестр).
Прием документов открыт до 15 августа 2022 г.
Если вас заинтересовала программа, внимательно изучите список документов, направления подготовки и путеводитель студента по обмену, после чего можете заполнить следующую заявку до 15 августа 2022 г.