Իսպանիայում կայանալիք միջազգային դասընթացների մասնակցության բացառիկ հնարավորություն ՀՊՏՀ ուսանողների համար
09.03.2022
Դիտումների քանակ՝ 1342
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և գերմանական «Կոպեռնիկուս Բեռլին» ասոցիացիայի միջև համագործակցության շրջանակում ՀՊՏՀ ուսանողները բացառիկ հնարավորություն կստանան Բենիդորմում (Իսպանիա) մասնակցելու հետևյալ խորագրերով միջազգային դասընթացներին՝ «Բլոկչեյնի հմտություններ երիտասարդության համար»/ Blockchain Skills for Youth/ (ապրիլի 20-ից 28-ը) և «Կանաչ ձեռներեցություն»/Green Entrepreneurship/ (ապրիլի 6-ից 14-ը)։
Դասընթացներով հետաքրքրված ուսանողները մինչև ս․թ․ մարտի 11-ը, ժամը 23։59 պետք է լրացնեն հետևյալ հայտը։
Covid-19 համաճարակով պայմանավորված՝ Իսպանիա մեկնելուց առաջ մասնակիցները պետք է հաշվի առնեն համաճարակային իրավիճակի հետևանքով Իսպանիա մուտք գործելու պահանջներն ու պայմանները։
Հարցերի դեպքում կարող եք գրել բաժնի int.office@asue.am էլփոստին կամ զանգահարել +37410-593484 հեռախոսահամարով։

Исключительная возможность для студентов АГЭУ принять участие в международных тренингах в Испании
В рамках сотрудничества между Армянским государственным экономическим университетом и немецкой ассоциацией “Коперникус Берлин” студентам АГЭУ будет предоставлена исключительная возможность принять участие в следующих международных тренингах, организуемых в Бенидоре (Испания): «Навыка для разработки блокчейна для молодежи»/ Blockchain Skills for Youth/ (20-28 апреля) и «Зеленое предпринимательство»/Green Entrepreneurship/ (6-14 апреля)։
Студентов, заинтересованных в тренингах, просим до 23:59 11 марта 2022 г. заполнить следующую заявку.
Заявки, не заполненные надлежащим образом, а также полученные после истечения дедлайна, не будут рассмотрены.
Количество мест ограничено. Отбор участников будет осуществляться по результатам рассмотрения CV и мотивационного письма кандидата.
Ассоциацией “Коперникус Берлин” возмещаются только расходы на проживание и питание, транспортные расходы покрываются участником.
В связи с пандемией Covid-19 перед поездкой в Испанию участникам рекомендуется ознакомиться с требованиями и условиями въезда в Испанию.
В случае вопросов просим связаться с отделом международных связей АГЭУ (эл.почта: int.office@asue.am, тел.: +37410-593484).