«ՀՊՏՀ շրջանավարտ-2024»-ը կկայանա հուլիսի 11-ին
Սիրելի՛ շրջանավարտներ, ՀՊՏՀ-ն 2024 թվականի հուլիսի 11-ին կազմակերպում է ամենասպասված և սիրված միջոցառումը՝ դիպլոմների հանձնման հանդիսավոր արարողություն և ժամանցային ծրագիր:
Դիպլոմներն ստանալու համար ԱՌԿԱ ԲԱԿԱԼԱՎՐԻԱՏԻ և ԱՌԿԱ ՄԱԳԻՍՏՐԱՏՈՒՐԱՅԻ 2023-2024 ուստարվա շրջանավարտները ՊԱՐՏԱԴԻՐ, կից ժամանակացույցով նշված օրերին, պետք է անձնագրով այցելեն ՀՊՏՀ ուսումնական բաժին (կառավարման ֆակուլտետ, 3-րդ հարկ) և ստորագրեն գրանցամատյանում: Ուսումնական բաժնում նրանց կտրվի դիպլոմը, իսկ դիպլոմի կազմը խորհրդանշական կերպով կհանձնվի պաշտոնական արարողության շրջանակում։ Նրանք, ովքեր հուլիսի 11-ին չեն կարող ներկա գտնվել «ՀՊՏՀ շրջանավարտ–2024»-ին, և΄ դիպլոմը, և΄ կազմը, կստանան տվյալ օրը՝ ուսումնական բաժնում։
Անկախ հուլիսի 11-ին կայանալիք միջոցառմանը մասնակցելու ձեր որոշումից, ՊԱՐՏԱԴԻՐ պետք է այցելեք ուսումնական բաժին՝ ըստ սահմանված ժամանակացույցի։
Իսկ ահա հուլիսի 11-ին ՀՊՏՀ առկա և հեռակա բակալավրիատի, առկա մագիստրատուրայի բոլոր շրջանավարտներին սիրով հրավիրում ենք ՀՊՏՀ մեծ դահլիճ՝ մասնակցելու ավարտական հանդիսավոր արարողությանը, որի ընթացքում հնարավորություն կընձեռվի՝
• շրջանավարտի համազգեստով մասնակցելու ՀՊՏՀ բեմում ավարտական պաշտոնական արարողությանը, դիպլոմը ֆակուլտետի դեկանից ստանալու և լուսանկարվելու,
• ՀՊՏՀ բակում կազմակերպվող ուրախ ու անմոռանալի միջոցառման մասը դառնալու։
Հուլիսի 11-ի պաշտոնական արարողությանը շրջանավարտը դահլիճ պետք է ներկայանա հետևյալ ժամանակացույցով․
• 9․00-11․30՝ կառավարման ֆակուլտետ
• 11․30-12։45՝ տնտեսության կարգավորման և միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ֆակուլտետ
• 12։45-14։30՝ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետ
• 14։30-16։00՝ հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետ
• 16։00-17։30՝ ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետ
• 17։30-19։30՝ ֆինանսական ֆակուլտետ
Նույն օրը՝ հուլիսի 11-ին, ՀՊՏՀ բակում, ժամը 11։00-19։30-ը բոլոր շրջանավարտների համար նախատեսվում է վառ ու անմոռանալի միջոցառում՝ հետաքրքրաշարժ մրցույթներ, լուսանկարվելու բազմաթիվ յուրահատուկ անկյուններ և նեթվորքինգ։ Իսկ ժամը 19․30-22․00-ն բակում կկազմակերպի After-party։
ՀՊՏՀ բեմում պաշտոնական արարողությանը մասնակցելու ու շրջանավարտի հագուստ կրելու համար անհրաժեշտ է ԱՆՊԱՅՄԱՆ գրանցվել մինչև հուլիսի 2-ը՝ հետևյալ հղումով :
Հ․Գ․ Հեռակա բակալավրիատի մեր սիրելի շրջանավարտներին տեղեկացնում ենք, որ, ավարտական աշխատանքների պաշտպանության ժամկետներով պայմանավորված, նրանց դիպլոմները պատրաստ կլինեն սեպտեմբերին, ինչի վերաբերյալ տեղեկությունը կտրամադրվի լրացուցիչ։
Այդուհանդերձ, հեռակա բակալավրիատի սիրելի΄ շրջանավարտներ, դուք ևս հրավիրված եք հուլիսի 11-ին նախատեսված միջոցառմանը (վերևում նշված ժամանակացույցի համաձայն)՝ մասնակցելու լուսանկարվելու արարողությանը և բակում նախատեսված ժամանցին։

«Выпускник АГЭУ-2024» состоится 11 июля
Уважаемые выпускники, 11 июля 2024 года АГЭУ организует самое долгожданное и популярное событие: церемонию вручения дипломов и развлекательную программу.
Для получения дипломов выпускникам «ОЧНОГО БАКАЛАВРИАТА» и «ОЧНОЙ МАГИСТРАТУРЫ» 2023-2024 гг. ОБЯЗАТЕЛЬНО в дни, указанные в прилагаемом расписании, посетить учебный отдел АГЭУ (факультет менеджмента, 3 этаж) со своими паспортами и расписаться в журнале. Дипломы им вручат в образовательном отделе, а в рамках официальной церемонии символически будет вручена обложка диплома. Те, кто не сможет присутствовать 11 июля на «Выпускнике АГЭУ-2024», получат и диплом, и обложку в этот день в учебном отделе.
Независимо от вашего решения посетить мероприятие 11 июля, вы ОБЯЗАНЫ посетить учебный отдел согласно расписанию.
А вот 11 июля, мы сердечно приглашаем всех выпускников очного и заочного бакалавриата и очной магистратуры АГЭУ в большой зал АГЭУ для участия в выпускном вечере, в ходе которого будет предоставлена возможность:
- принять участие в официальном выпускном вечере на сцене АГЭУ в академической одежде выпускника, получить диплом от декана факультета и сфотографироваться,
- стать частью радостного и незабываемого события, организованного во дворе АГЭУ.
На официальной церемонии 11 июля выпускник должен появиться в зале по следующему графику:
- 9:00-11:30: Факультет менеджмента
- 11:30-12:45: Факультет регулирования экономики и международных экономических отношений
- 12:45-14:30: Факультет маркетинга и организации бизнеса
- 14:30-16:00: Факультет бухгалтерского учета и аудита
- 16:00-17:30: Факультет информатики и статистики
- 17:30-19:30: Финансовый факультет
Чтобы принять участие в официальной церемонии на сцене АГЭУ и надеть академическую одежду выпускника, НЕОБХОДИМО зарегистрироваться до 2 июля по следующей ссылке.
ПС: Сообщаем нашим дорогим выпускникам заочного бакалавриата, что в связи со сроками защиты выпускных диссертаций их дипломы будут готовы в сентябре, информация о которых будет предоставлена дополнительно.
Тем не менее, дорогие выпускники заочного отделения, вы также приглашены на мероприятие 11 июля (согласно расписанию выше) для участия в церемонии фотосъемки и развлечений на свежем воздухе.