Ի գիտություն 2021-2022 ուսումնական տարվա դիմորդների
Սիրելի՛ դիմորդներ, ներկայացնում ենք 2021-2022 ուսումնական տարվա առկա բակալավրիատի ընդունելության վերաբերյալ ձեզ անհրաժեշտ տեղեկատվությունը։
✅ 2021-2022 ուսումնական տարվա առկա բակալավրիատի ընդունելության կարգը կարող եք տեսնել հետևյալ հղումով:
ՀՀ բուհերում կրթական ծրագրերով ընդունելության տեղերի մասին տեղեկատվություն կարող եք գտնել հետևյալ հղումով:
✅ ՀՊՏՀ առկա բակալավրիատի մասնագիտություններին, ուսման վարձերին և ընդունելության քննություններին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղումով:
ՀՊՏՀ-ում բակալավրական կրթական ծրագրերին, դրանց նկարագրերին, մասնագիտության հեռանկարներին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղումով:
✅ Բուհերի ընդունելության հայտագրումն իրականացվելու է առցանց, մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղումով։
Սիրելի´ դիմորդներ, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում ուրախությամբ սպասում են ձեզ։ ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի խորհրդատուները ամենօրյա կապի մեջ են և պատրաստ են պարզաբանել ձեզ հուզող հարցերը։ Գրե՛ք նրանց «ՀՊՏՀ դիմորդ» ֆեյսբուքյան խմբում՝ հետևյալ հղումով։
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովն ապրիլի 9-ից աշխատում է, նրանց հետ կապ հաստատեք 010 58-94-43 հեռախոսահամարով կամ գրեք dimord@asue.am էլ.փոստի հասցեին։

К сведению абитуриентов 2021-2022 учебного года
Дорогие абитуриенты! Представляем вашему вниманию всю необходимую информацию относительно приема в бакалавриат очной формы обучения на 2021-2022 учебный год.
✅ С порядком приема в бакалавриат очной формы обучения на 2021-2022 учебный год можно ознакомиться, перейдя по ссылке.
✅ Информацию о местах по образовательным программам в вузах РА можно получить, перейдя по ссылке.
✅ С направлениями подготовки по программам бакалавриата очной формы обучения в АГЭУ, платой за обучение и вступительными экзаменами можно ознакомиться, перейдя по ссылке.
✅ С образовательными программами бакалавриата, их описанием, перспективами специальности можете ознакомиться, перейдя по ссылке.
✅ Прием заявок для участия в вступительных экзаменах будет осуществлен в режиме онлайн, подробности доступны по ссылке.
Дорогие абитуриенты! АГЭУ с радостью ждет вас! Консультанты Приемной комиссии АГЭУ на связи каждый день и готовы ответить на все интересующие вас вопросы. Можете писать им в группу “Абитуриент АГЭУ” в ФБ по данной ссылке.
С сегодняшнего дня работает Приемная комиссия АГЭУ, с которой можно связаться, позвонив по тел. 010 58-94-43 или отправив письмо на адрес эл.почты dimord@asue.am.