Պուլայում դասախոսելու և վերապատրաստվելու հրավեր ՀՊՏՀ աշխատակիցներին
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Պուլայի Յուրայ Դոբրիլայի համալսարանի (Խորվաթիա) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական և վարչական անձնակազմի ներկայացուցիչներին հնարավորություն կտրվի դասախոսությամբ հանդես գալու կամ վերապատրաստվելու վերոնշյալ բուհում:
Ծրագրին կարող են դիմել միայն ՀՊՏՀ հիմնական աշխատակիցները:
Ծրագրին դիմելու համար հետաքրքրված աշխատակիցները պետք է անցնեն հետևյալ հղումով և հետևեն ներկայացված ընթացակարգին՝ անհրաժեշտ փաստաթղթերն ուղարկելով կայքում նշված էլ.փոստի հասցեին: Ծրագրին դիմելու վերջնաժամկետը մայիսի 31-ն է:
Տեղեկացնում ենք, որ կդիտարկվեն բացառապես Պուլայի համալսարանի կողմից նշված հղումով անցած և անհրաժեշտ փաստաթղթերը ժամկետում ուղարկած աշխատակիցների հայտերը: Ուստի խնդրում ենք հայտադիմումները չուղարկել արտաքին կապերի բաժնի էլ. փոստին:

Приглашение в Хорватию для сотрудников и преподавателей АГЭУ
Согласно договору, подписанному между Армянским государственным экономическим университетом и университетом Юрая Добрилы Пулы (Хорватия), в рамках программы "Эразмус+" профессорско-преподавательскому составу и административному персоналу будет предоставлена возможность преподавания или переподготовки в данном вузе. Для участия в программе могут обращаться только основные сотрудники АГЭУ.
Заинтересованные данной программой сотрудники должны перейти по следующей ссылке и придерживаться представленной процедуре, отправив необходимые документы на отмеченный адрес эл.почты. Последний срок обращения на участие в данной программе 31 мая.
Сообщаем, что рассматриваться будут заявки тех сотрудников, которые перешли по ссылке и в отмеченные сроки представили документы. Следовательно, просим не отправлять заявки на эл.почту отдела внешних связей.
В случае вопросов можете обращаться в отдел внешних связей АГЭУ по следующей эл.почте asue.erasmus@gmail.com.