Գդանսկի համալսարանում (Լեհաստան) դասախոսելու հրավեր
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Գդանսկի համալսարանի (Լեհաստան) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմին հնարավորություն կտրվի 2019-2020 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ընթացքում մեկ շաբաթով դասախոսությամբ հանդես գալու վերոնշյալ բուհում:
Ծրագրով հետաքրքրվածները մինչև մարտի 17-ը ներառյալ ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժնի erasmus.asue@gmail.com էլ. փոստին պետք է ուղարկեն ներքոնշյալ փաստաթղթերը (խնդրում ենք հայտերը չուղարկել asue.erasmus@gmail.com հասցեին)՝ նամակի վերնագիր դաշտում նշելով “Teaching Mobility_University of Gdansk”

Приглашение для преподавателей в университет Гданьска (Польша)
В соответствии с соглашением, подписанным между Армянским государственным экономическим университетом и университетом Гданьска (Польша) в рамках программы «Эразмус +», профессорско-преподавательскому составу АГЭУ будет предоставлена возможность провести недельные лекции во второй половине 2019-2020 учебного года в упомянутом университете.
Те, кто заинтересован в участии программе, должны отправить ниже указанные документы в отдел международных связей АГЭУ по электронной почте erasmus.asue@gmail.com. В поле тематика необходимо упомянуть “Teaching Mobility_University of Gdansk”.
- Краткое описание предмета, предлагаемого для преподавания в принимающем университете (на английском языке)