Ցվիկաոյի համալսարանում (Գերմանիա) դասախոսելու հրավեր
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Ցվիկաոյի կիրառական գիտությունների համալսարանի (Գերմանիա) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմին հնարավորություն կտրվի 2019-2020 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ընթացքում մեկ շաբաթով դասախոսությամբ հանդես գալու վերոնշյալ բուհում:
Ծրագրով հետաքրքրվածները մինչև մարտի 17-ը ներառյալ ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժնի erasmus.asue@gmail.com էլ. փոստին պետք է ուղարկեն ներքոնշյալ փաստաթղթերը (խնդրում ենք հայտերը չուղարկել asue.erasmus@gmail.com հասցեին)՝ նամակի վերնագիր դաշտում նշելով՝ "Teaching Mobility – University of Applied Sciences Zwickau"․
6. փաստաթուղթ՝ հաշվետվությունում նշված պայմանավորվածությունների իրականացման վերաբերյալ, եթե նախորդ տարի մասնակցել են «Էրազմուս+» ծրագրի կողմից առաջարկվող որևէ փոխանակային ծրագրի:

Приглашение для преподавателей в университет Цвиккау
В соответствии с соглашением, подписанным между Армянским государственным экономическим университетом и университетом прикладных наук Цвиккау (Германия) в рамках программы «Эразмус +», профессорско-преподавательскому составу АГЭУ будет предоставлена возможность провести недельные лекции во второй половине 2019-2020 учебного года в упомянутом университете.
Те, кто заинтересован в участии программе, должны отправить ниже указанные документы в отдел международных связей АГЭУ по электронной почте erasmus.asue@gmail.com. В поле тематика необходимо упомянуть "Teaching Mobility – University of Applied Sciences Zwickau".
- Краткое описание предмета, предлагаемого для преподавания в принимающем университете (на английском языке)