Վիլնյուսում դասավանդելու հրավեր
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Միկոլաս Ռոմերիսի համալսարանի (Վիլնյուս) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` Հայաստանի
պետական տնտեսագիտական համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմին հնարավորություն կտրվի 2019-2020 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ընթացքում մեկ շաբաթով դասախոսությամբ հանդես գալու վերոնշյալ բուհում:
Ծրագրով հետաքրքրվածները մինչև դեկտեմբերի 19-ը ներառյալ ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժնի erasmus.asue@gmail.com էլ. փոստին պետք է ուղարկեն ներքոնշյալ փաստաթղթերը (խնդրում ենք հայտերը չուղարկել asue.erasmus@gmail.com հասցեին)՝ նամակի վերնագիր դաշտում նշելով “Teaching Mobility_Mykolas Romeris University”

Приглашение в Вильнюс для преподавателей АГЭУ
Отдел международных связей АГЭУ информирует, что по договору, подписанному в рамках программы «Эразмус +» между Армянским государственным экономическом университетом и Университетом Миколас Ромерис (Вильнюс), представители преподавательского состава Армянского государственного экономического университета, будут иметь возможность выступить с лекцией в вышеуказанном вузе в течение второго семестра 2019-2020 учебного года. Желающие должны до 19 декабря включительно направить на эл. почту erasmus.asue@gmail.com нижеперечисленные документы и указать в поле тема “Teaching Mobility_Mykolas Romeris University”.
1. Скан-копия паспорта
Получив ответное письмо в течение одного дня, Вы убедитесь, что заявка была получена отделом международных связей. При возникновении вопросов обратитесь в отдел международных связей по адресу: erasmus.asue@gmail.com.