Վիլնյուսում սովորելու հրավեր ուսանողներին
ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժինը տեղեկացնում է՝ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Միկոլաս Ռոմերիսի համալսարանի (Վիլնյուս) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` ՀՊՏՀ ուսանողները հնարավորություն կունենան 2019-2020 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակն անցկացնել վերոնշյալ բուհում:
Ծրագրով հետաքրքրված ուսանողները պետք է մինչև դեկտեմբերի 19-ը ներառյալ միջազգային կապերի բաժնի erasmus.asue@gmail.com էլ-փոստին ուղարկեն (խնդրում ենք հայտերը չուղարկել asue.erasmus@gmail.com հասցեին)՝
Նամակի վերնագիր դաշտում անհրաժեշտ է նշել “Mykolas Romeris University”: Դուք կհամոզվեք, որ միջազգային կապերի բաժինը Ձեր հայտը ստացել է՝ պատասխան նամակի միջոցով: Պատշաճ կերպով չլրացված, ինչպես նաև վերջնաժամկետի ավարտից հետո ուղարկված հայտերը չեն դիտարկվի:

Приглашение на обучение в Вильнюсе
Как сообщают из отдела международных связей, согласно договору, заключенному в рамках программы «Эразмус +» между Армянским государственным экономическим университетом и Университетом Миколас Ромерис (Вильнюса), студентам Армянского государственного экономического университета представиться возможность провести второй семестр 2019-2020 учебного года в вышеуказанном вузе.
Студенты, заинтересованные в обучении за границей, должны до 19 декабря включительно отправить на эл. почту отдела международных связей erasmus.asue@gmail.com:
4. Документ, удостоверяющий знание английского языка (при наличии). Студенты, сдавшие экзамен, организованный отделом международных связей, в сопроводительном письме указывают полученные баллы.
В поле тема письма необходимо указать название университета “Mykolas Romeris University”. Вы будете уверены, что отдел международных связей получил заявку, получив ответное сообщение в течение одного рабочего дня. Лучшие кандидаты будут приглашены на собеседование.