Ցվիկաոյի (Գերմանիա) կիրառական գիտությունների համալսարանում վերապատրաստվելու հրավեր
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Ցվիկաոյի կիրառական գիտությունների համալսարանի (Գերմանիա) միջև «Էրազմուս+» ծրագրի շրջանակներում կնքված պայմանագրի համաձայն` Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի վարչական անձնակազմի ներկայացուցիչներին հնարավորություն կտրվի 2019-2020 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ընթացքում վերապատրաստվելու վերոնշյալ բուհում:
Ծրագրով հետաքրքրվածները մինչև մարտի 17-ը ներառյալ ՀՊՏՀ միջազգային կապերի բաժնի erasmus.asue@gmail.com (խնդրում ենք հայտերը չուղարկել asue.erasmus@gmail.com հասցեին) էլ. փոստին պետք է ուղարկեն ներքոնշյալ փաստաթղթերը՝ նամակի վերնագիր դաշտում նշելով "Teaching Mobility – University of Applied Sciences Zwickau"․

Приглашение на переподготовку в университете прикладных наук в Цвиккау (Германия)
В соответствии с соглашением, подписанным между Армянским государственным экономическим университетом и университете прикладных наук в Цвиккау (Германия) в рамках программы «Эразмус +», административному персоналу АГЭУ будет предоставлена возможность провести недельную переподготовку во второй половине 2019-2020 учебного года. в упомянутом университете.
Те, кто заинтересован в участии программе, должны отправить ниже указанные документы в отдел международных связей АГЭУ по электронной почте erasmus.asue@gmail.com. В поле тематика необходимо упомянуть "Teaching Mobility – University of Applied Sciences Zwickau".