Բիզնես գաղափարների ֆինանսավորման հնարավորությունների մասին առցանց տեղեկատվական հանդիպում
Եթե ունեք բիզնես գաղափար, բայց չգիտեք՝ որտեղից սկսել, որտեղից գտնել գաղափարի ֆինանսավորում և որոնք պետք է լինեն ձեր առաջին քայլերը ձեռներեցության ճանապարհին, ապա հրավիրում ենք ձեզ մասնակցելու ԻՐԻՍ բիզնես ինկուբատորի առցանց տեղեկատվական հանդիպմանը, որն իրականացվում է Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի (ՀՊՏՀ) և Change Lab-ի հետ համատեղ՝ հատուկ ՀՊՏՀ ուսանողների և շրջանավարտների համար։
Միացեք մեր առցանց տեղեկատվական հանդիպմանը նոյեմբերի 30-ին, ժամը 19։00-ին։Կարող եք ձեր հարցերը կանխավ ուղարկել մեր էլ․փոստի հասցեին՝ info@irisbi.am կամ հրապարակել հենց միջոցառման պատի վրա, որին բանախոսները կանդրադառնան ուղիղ եթերի ժամանակ։Հանդիպման լեզուն հայերեն է:
Մասնակցությունն անվճար է, նախապես գրանցվողները կստանան ֆինանսավորման ծրագրերի մանրամասները էլ փոստի հասցեին։
Գրանցման հղումը՝ այստեղ:
Ծրագրի մանրամասների մասին՝ Ինչպե՞ս դիմել ԵՄ աջակցությամբ հիմնադրված ԻՐԻՍ բիզնես ինկուբատորի հայտադիմումների 2-րդ փուլին:

Информационная встреча, посвященная возможностям финансирования бизнес-идей
Если у вас есть бизнес-идея, но вы не знаете, с чего начать, где получить финансирование и какими должны быть ваши первые шаги на пути к предпринимательской деятельности, приглашаем вас принять участие в информационной встрече бизнес-инкубатора ИРИС, которая пройдет в формате онлайн. Мероприятие организовано совместно с Армянским государственным экономическим университетом (АГЭУ) и Change Lab специально для студентов и выпускников АГЭУ.
Онлайн-мероприятие состоится 30-го ноября в 19:00. Вопросы можете заранее отправить на эл.почту info@irisbi.am или опубликовать на стене мероприятия. Спикеры ответят на ваши вопросы во время прямого эфира. Язык мероприятия – армянский.
Участие в мероприятии является бесплатным, а лицам, зарегистрировавшиеся заранее, на эл.почту будет отправлена подробная информация о финансировании программ.