Առցանց դասընթաց՝ Էրազմուս+ 2019 Բարձրագույն կրթության բնագավառում կարողությունների զարգացման նախագծերին դիմելու վերաբերյալ
23.11.2018
Դիտումների քանակ՝ 976
Հայաստանում Էրազմուս+ ծրագրի ազգային գրասենյակը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 26-ին, ժամը 13:00-ին տեղի կունենա «Ինչպես պատրաստել հաջողակ նախագծի առաջարկ» թեմայով առցանց դասընթացը, որը կազմակերպվում է Կրթության, աուդիովիզուալ և մշակույթի գործադիր գործակալության (EACEA) կողմից այն անձանց համար, ովքեր պատրաստում են իրենց առաջարկները՝ Էրազմուս+ 2019 Բարձրագույն կրթության բնագավառում կարողությունների զարգացման նախագծերին դիմելու համար:
Դասընթացը կտևի 2 ժամ: Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է նախօրոք գրանցվել հետևյալ հղմամբ, իսկ մանրամասների համար այցելեք՝ հետևյալ հղումով

Онлайн курс для участия в проектах по развитию способностей в сфере Высшего образования Эразмус + 2019
23.11.2018
Национальный офис программы “Эразмус +” в Армении сообщает, что 26 ноября в 13:00 пройдет курс “ Как подготовить предложение для успешного проекта”, организованный Агентством по образованию, аудиовизуальной и культурной продукции (EACEA) для тех, кто готовит предложения для проектов по развитию способностей в сфере высшего образования Эразмус + 2019.
Продолжительность курса -2 часа. Для участия необходимо предварительно зарегистрироваться по следующей ссылке, а для получения дополнительной информации пройдите по ссылке.