Բաց դռների օր ՀՊՏՀ-ում
ՀՊՏՀ-ն սիրով հրավիրում է բոլոր հետաքրքրված դիմորդներին՝ մասնակցելու «Բաց դռների օր» միջոցառմանը, որը տեղի կունենա ս․թ․ հոկտեմբերի 16-ին, ժամը 14:00-ից մինչև 17:00-ն։
Միջոցառումը կմեկնարկի ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում (ՀՊՏՀ գլխավոր մասնաշենքի առաջին հարկում)։ Կներկայացվեն ՀՊՏՀ մասնագիտությունները, ընդունելության գործընթացին առնչվող մանրամասներ, ինչպես նաև համալսարանի կողմից ուսանողներին և դիմորդներին ընձեռվող այլ հնարավորություններ, այդ թվում՝ միջազգային փոխանակման ծրագրերին մասնակցության, սպասվող հագեցած և բովանդակալից ուսանողական կյանքի վերաբերյալ։
Ժամը 14։45-ից սկսած՝ ՀՊՏՀ բակում տեղադրված տաղավարներում կարող եք հանդիպել ձեր նախընտրած կրթական ծրագրերի ներկայացուցիչ դասախոսներին և ուսանողներին, հղել հարցեր ուսումնական գործընթացի, մասնագիտական հնարավորությունների և ապագայի զարգացման ուղիների վերաբերյալ, մասնակցել մրցույթների և ստանալ մրցանակներ։
Միջոցառմանը մասնակցելու համար անցե՛ք հղումով և գրանցվե՛ք:
Միացե΄ք մեզ՝ բացահայտելու ՀՊՏՀ-ի նոր հնարավորությունները և ստանալու ձեզ հետաքրքրող բոլոր հարցերի պատասխանները։

Количество просмотров: 48
АГЭУ  приглашает всех заинтересованных абитуриентов принять участие в мероприятии «День открытых дверей», которое состоится 16 октября с 14:00 до 17:00.
Мероприятие начнется в большом зале АГЭУ (на первом этаже главного корпуса АГЭУ). Будут представлены специальности АГЭУ, подробности, связанные с процессом поступления, а также другие возможности, предлагаемые университетом студентам и абитуриентам, включая участие в программах международного обмена, относительно ожидаемой полноценной и содержательной студенческой жизни.
Начиная с 14:45, в стендах, расположенных во дворе АГЭУ, вы сможете встретиться с преподавателями и студентами, представляющими любимые образовательные программы, задать вопросы об учебном процессе, профессиональных возможностях и дальнейших путях развития, поучаствовать в конкурсах и получить призы.
Для участия в мероприятии перейдите по ссылке и зарегистрируйтесь.
Присоединяйтесь к нам, чтобы открыть для себя новые возможности АГЭУ и получить ответы на все ваши вопросы. Ждем вас 16 октября в АГЭУ (Ереван, Налбандяна 128).