«Արդշինբանկ»-ի թիմին միանալու հնարավորություն ՀՊՏՀ ուսանողների համար
Հարգելի՛ ուսանողներ, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում մարտի 24-ին՝ ժամը 13։30-ին, տեղի կունենա հանդիպում «Արդշինբանկ» ՓԲԸ-ի ներկայացուցիչների հետ, որոնք ներկայացնելու են բանկի կողմից առաջարկվող «Դարձի՛ր բանկիր» և «Ամբասադոր» ծրագրերը։
«Դարձի՛ր բանկիր» ծրագիրը ֆինանսաբանկային համակարգում աշխատանքային փորձ չունեցող երիտասարդների համար է, որոնք ունեն բարձրագույն կրթություն և մեծ ցանկություն՝ դառնալու ոլորտում առաջատար մասնագետ՝ վարկային, սպասարկող մասնագետ, ոչ ռեզիդենտ հաճախորդների, կորպորատիվ հաճախորդների, պրոդուկտների մշակման, ֆինանսական վերլուծությունների և մի շարք այլ ուղղություններով։
Հանդիպման ընթացքում ուսանողներին կներկայացվի նաև «Արդշինբանկ»-ի կողմից առաջարկվող ևս մեկ՝ «Ամբասադոր» ծրագիրը, որին կարող են մասնակցել 2-րդ և 3-րդ կուրսի ակտիվ ուսանողները՝ ստանալով հետևյալ արտոնությունները՝

Возможность для студентов АГЭУ стать частью команды ЗАО “Ардшинбанк”
Уважаемые студенты! 24-го марта, в 13:30 в Армянском государственном экономическом университете состоится встреча с представителями ЗАО “Ардшинбанк”, в ходе которой будут представлены программы “Стань банкиром” и “Амбассадор”.
Программа “Стань банкиром” предназначена для молодых людей, не имеющих опыта работы в финансово-банковской сфере, но имеющих высшее образование и большое желание стать ведущим специалистом в указанной области.
В ходе встречи студентам будет представлена и программа “Амбассадор”, в которой могут принять участие активные студенты 2-го и 3-го курсов. Программа предоставляет студентам следующие возможности:
· стипендию в размере 10,000 др. сроком на 3 месяца,
· участие в мероприятиях, организуемых ЗАО “Ардшинбанк”,
· в случае активного участия и при наличии новых предложений продление трехмесячного срока и скидку к оплате.