Հիշեցում. ՈՒԳԸ գործունեությամբ հետաքրքրված ուսանողները հրավիրվում են հանդիպման
Սիրելի՛ ուսանողներ, տեղեկացնում ենք, որ Ուսանողական գիտական ընկերության (ՈՒԳԸ) գործունեությամբ հետաքրքրված ուսանողների ինքնակենսագրականների հավաքագրման փուլը մոտենում է ավարտին։ ՈՒԳԸ գործունեության վերաբերյալ առաջին տեղեկատվական հանդիպումը կկայանա հոկտեմբերի 9-ին, ժամը 14:30-ին ՀՊՏՀ կենտրոնական մասնաշենքի նիստերի դահլիճում։
Հանդիպման ընթացքում կքննարկվեն ՈւԳԸ գործունեության գերակայությունները, կներկայացվեն ՈւԳԸ կառուցվածքը և հետազոտական գործունեությանն առնչվող այլ հարցեր: Հրավիրվում են գիտությամբ և հետազոտական աշխատանքով հետաքրքրված բոլոր ուսանողները։

Напоминание: Студенты, заинтересованные деятельностью студенческого научного общества приглашаются на информационную встречу
Уважаемые студенты, Мы рады сообщить, что подходит к концу этап сбора резюме для студенческого научного общества (СНО). Первая информационная встреча о деятельности СНО состоится 9 октября в 14:30 в зале заседаний АГЭУ.
В ходе встречи будут обсуждены приоритеты СНО, будет представлена структура СНО и другие вопросы, связанные с исследовательской деятельностью. Приглашаются все студенты, интересующиеся наукой и исследованиями.