Հայտնի են ավարտական վկայականների (դիպլոմների) տրման օրերը
Սիրելի՛ շրջանավարտներ, սույն թվականի հուլիսի 14-ին և 15-ին կհանձնվեն առկա բակալավրիատի շրջանավարտների ավարտական վկայականները (դիպլոմները):
Դիպլոմների հանձնումը տեղի կունենա ՀՊՏՀ բակում: Կուտակումներից խուսափելու համար յուրաքանչյուր ֆակուլտետի շրջանավարտներին դիպլոմները կտրամադրվեն առանձին՝ ըստ հետևյալ ժամանակացույցի.
հուլիսի 14-ին, ժամը 10.00-13.00-ն կհանձնվեն կառավարման ֆակուլտետի առկա բակալավրիատի շրջանավարտների դիպլոմները,
հուլիսի 14-ին, ժամը 15.00-17.00-ն՝ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի առկա բակալավրիատի շրջանավարտների դիպլոմները,
հուլիսի 14-ին, ժամը 17.30-20.30-ը՝ տնտեսության կարգավորման և միջազգային տնտեսական հարաբերությունների, ինչպես նաև ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետների շրջանավարտների դիպլոմները
հուլիսի 15-ին, ժամը 10.00-14.00-ն կտրվեն հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետի առկա բակալավրիատի շրջանավարտների դիպլոմները,
հուլիսի 15-ին, ժամը 16.00-20.00-ն՝ ֆինանսական ֆակուլտետի առկա բակալավրիատի շրջանավարտների դիպլոմները,
Սիրելի՛ շրջանավարտներ, կուտակումներից խուսափելու համար խնդրում ենք դիպլոմը ստանալու համար գալ մենակ, չխմբվել ՀՊՏՀ մերձակա տարածքներում, ինչպես ՀՊՏՀ բակում, այնպես էլ մերձակա տարածքում պահպանել գծանշումներով սահմանված սոցիալական հեռավորությունը, ներկայանալ դիմակով և ձեռնոցով։ Խնդրում ենք մինչ համալսարան գալն անպայման ջերմաչափվել։ Տեղեկացնում ենք, որ մինչ համալսարան մուտք գործելը նույնպես կատարվելու է ջերմաչափում և 37C ջերմություն ունեցող ուսանողներին կարգելվի մուտք գործել ՀՊՏՀ տարածք:
Խնդրում ենք անպայման բերել գրադարանին հանձնելու գրքերը (այլապես հնարավորություն չեք ունենա ստանալ դիպլոմ) և ունենալ անձը հաստատող փաստաթուղթ:
Մագիստրատուրայի և հեռակա կրթաձևի շրջանավարտների ավարտական վկայականների հանձնման մանրամասների մասին կտեղեկացնենք առաջիկայում:

Известны дни вручения дипломов
Дорогие выпускники! 14-ого и 15-ого июля состоится вручение дипломов выпускникам бакалавриата очной формы обучения.
Вручение дипломов состоится во дворе АГЭУ.
Во избежание скопления людей вручение дипломов будет проходить отдельно для студентов каждого факультета в соответствии с нижеприведенным графиком:
14-ого июля в 10.00-13.00 будут вручены дипломы выпускникам бакалавриата очной формы обучения факультета управления,
14-ого июля в 15.00-17.00 будут вручены дипломы выпускникам бакалавриата очной формы обучения факультета маркетинга и организации бизнеса,
14-ого июля в 17.30-20.30 будут вручены дипломы выпускникам бакалавриата очной формы обучения факультета регулирования экономики и международных экономических отношений, а также факультета информатики и статистики,
15-ого июля в 10.00-14.00 будут вручены дипломы выпускникам бакалавриата очной формы обучения факультета бухгалтерского учета и аудита,
15-ого июля в 16.00-20.00 будут вручены дипломы выпускникам бакалавриата очной формы обучения финансового факультета.
Дорогие выпускники! Во избежание массового скопления людей просим вас для получения дипломов приходить без сопровождающих лиц, не собираться на прилегающих к АГЭУ территориях, а во дворе учебного заведения и на прилегающих к АГЭУ территориях сохранять социальную дистанцию в соответствии с разметкой. Также настоятельно просим носить защитные маски и перчатки. Просим вас заранее измерить температуру. Доводим до вашего сведения, что при входе в университет также будет проводиться измерение температуры, и студентам с температурой 37C вход на территорию АГЭУ будет воспрещен.
Также просим вас взять с собой подлежащие сдаче библиотечные книги (в противном случае у вас не будет возможности получения диплома), и иметь при себе документ, удостоверяющий личность.
О вручении дипломов выпускникам магистратуры и заочной формы обучения будет сообщено в ближайшее время.